Často kladené otázky

1. Aké typy pôžičiek alebo úverov si viem vybrať?

Poskytujeme bezúčelové online pôžičky a úvery na čokoľvek. Všetko vybavíte cez internet, nemusíte navštíviť žiadnu pobočku. Nemusíte dokladovať účel. Máte možnosť vybrať si výšku pôžičky, aj dobu splácania, parametre si viete nastaviť ešte pred registráciou v kalkulačke. Poskytujeme pôžičky od 400 do 10.000 eur. Dobu splácania si vie klient vybrať sám podľa svojho uváženia a pohybuje sa od 12 do 96 mesiacov.

2. Kto môže požiadať o online pôžičku cez stránku Podaj žiadosť?

O pôžičku cez internetovú stránku Podaj žiadosť môže požiadať ktokoľvek s trvalým pobytom na Slovensku a má od 18 do 75 rokov.

3. Ako rýchlo bude spracovaná moja žiadosť o pôžičku?

Celý systém spracovania každej žiadosti o pôžičku je prispôsobený tak, aby ste už do pár minút od vyplnenia registračného formulára dostali odpoveď e-mailom o predschválení. Následne je potrebné zaslať potrené doklady podľa pracovného zaradenia. Postačia fotokópie, ktoré viete odfotiť aj mobilom. Je dôležité, aby ste všetky potrebné doklady zaslali čo najskôr a kompletné, urýchli sa tak spracovanie do samotného odoslania schválených finančných prostriedkov.

 Ako dostanem peniaze po schválení online pôžičky? 

Po schválení Vami zvolenej pôžičky a podpísaní záväznej dokumentácie sú zasielané finančné prostriedky na účet. Peniaze nezasielame poštovou poukážkou. Bankový účet musí byť otvorený na Slovensku. Za zahraničné účty finančné prostriedky nezasielame.

Ako budem svoj úver alebo pôžičku splácať?

Splácanie svojho úveru alebo pôžičky si viete vybrať z dvoch spôsobov. Je tu možnosť splácať poštovou poukážkou, čo Vám ale predraží Vašu mesačnú splátku o poštové poplatky alebo môžete splácať bankovým prevodom. Splátkový kalendár s potrebnými informáciami o Vašej pôžičke - číslo účtu, kam zasielať finančné prostriedky, výška mesačnej splátky a variabilný symbol zmluvy - je zasielaný klientovi na jeho korešpondenčnú adresu.

Ak už mám jednu pôžičku schválenú, môžem požiadať o ďalšiu?

Veľa krát sa stane, že po schválení istej výšky pôžičky potrebujete ešte ďalšiu hotovosť. Je tu možnosť prehodnotenia ďalšej sumy, avšak podmienkou je, aby ste mali uhradenú aspoň prvú splátku podľa splátkového kalendára. Prehodnotenie ďalšej pôžičky je možné po uhradení 6-tich splátok.

Môžem vyplatiť svoju pôžičku predčasne?

Predčasné vyplatenie pôžičky je možné zaslaním žiadosti o vyčíslenie ku konkrétnemu dátumu. Žiadosť je potrebné zaslať e-mailom alebo poštou. Zaslanie odpovede máte späť do niekoľkých dní s vyčísleným zostatkom potrebným na uhradenie celej pôžičky.

Je možné, aby mi bola pôžička schválená, aj keď som mal pôžičku zamietnutú v banke?

Prehodnotenie pôžičky je možné vždy a Vaša požiadavka o úver schválená aj napriek tomu, že Vás banka odmietla. U nás sa každá žiadosť prehodnocuje individuálne a miera schvalovateľnosti úverov je vysoká.

K čomu ma zaväzuje vyplnenie formulára na stránke Podaj žiadosť?

Vyplnením formulára na našej stránke sa k ničomu nezaväzujete. Údaje sú potrebné na prehodnotenie žiadosti o pôžičku a tie neposkytujeme žiadnej tretej strane.

Je potrebný pri pôžičke ručiteľ prípadne ručím nehnuteľnosťou?

Nie, všetky naše úvery a pôžičky sú bez ručiteľa. Nie je potrebné ani zakladať nehnuteľnosť.

Dá sa pôžička vybaviť len cez internet alebo je možné požiadať o pôžičku aj osobne?

V prvom rade sme internetová spoločnosť, tak preferujeme klientov, ktorí majú možnosť podať žiadosť o pôžičku cez internet. Vyplniť žiadosť je možné aj cez mobilný telefón. Ak však túto možnosť nemáte a je pre Vás jednoduchšie vybaviť si pôžičku osobne, je potrebné základné údaje vyplniť v časti KONTAKT. Následne Vás budeme informovať o možnosti stretnutia s naším pracovníkom.

 

História schválených online pôžičiek:


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt