Pôžičku bez registra do 3000 eur využili manželia Ivan a Natália

Ivan a Natália si šťastne nažívajú s ich dvoma deťmi. Prerábali si svoj dom a potrebovali vymeniť okná. Po odporúčaní ich priateľov sa rozhodli využiť pôžičku bez registra do 3000 eur, vďaka ktorej si kúpili nové plastové okná na celý dom.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Pán Ivan a jeho priateľka Natália majú dve malé deti. Sú spolu už 10 rokov a šťastne si nažívajú v menšom domčeku. Natália je na materskej a Ivan pracuje na stavbe. Majú skvelých susedov a často sa navštevujú. Ivanovi rodičia zvyknú deti brať cez víkendy na rôzne výlety, napríklad do zoologickej záhrady alebo do aquaparku.
Manželia si tak oddýchli a pracovali na záhrade. Natália mala na záhrade množstvo kvetov a pestovala zeleninu ako paradajky, papriku či mrkvu. Ivan rád kosil a tiež sadil stromčeky okolo plotu. Susedov pozvali na grilovačku, na ktorej sa veľa rozprávali a jedli chutné jedlo. Na dome potrebovali vymeniť okná, pretože mali stále pôvodné drevené, ktoré im už dobre netesnili. Peniaze nazvyš nemali, keďže potrebovali platiť účty, kupovať jedlo a taktiež sa starať o deti. Radili sa o tom s rodinou a priateľmi. Ich susedia im z vlastnej skúsenosti poradili, aby skúsili využiť pôžičku bez registra do 3000 eur. Oni ju využili a vďaka tomu si kúpili nové auto. Manželia o tom porozmýšľali a nakoniec o úver požiadali.

Pôžička bez preverovania registra

Náš klient Ivan požiadal o výhodnú pôžičku. Všetko potrebné vybavil veľmi rýchlo a z pohodlia domova. Nemusel chodiť po žiadnych bankách. Ivanovi v banke úver nechceli schváliť kvôli nízkym príjmom. Preto u nás využil nebankovú pôžičku, ktorá má výhodu v tom, že má voľnejší prístup k dokladovaniu príjmu. Manželia si na celom dome dali namontovať kvalitné plastové okná.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt