Ponuka pôžičky pre dôchodcov až do 75 rokov

Získajte pôžičku pre všetkých dôchodcov! Poskytujeme úvery bez registra pre invalidných a starobných dôchodcov do 75 rokov už od 400 Eur.

Pôžičkou pre dôchodcov majú možnosť získať finančné prostriedky aj klienti starší ako 65 rokov. Pôžička je využiteľná na čokoľvek, nie je nutné dokladovať účel. Poberateľ dôchodku by mal vykazovať dostatočný príjem, aby bol schopný plniť svoje záväzky. Dôchodcovia majú často krát nastavené v bankách prehnane prísne podmienky na schválenie úveru. Nebankové spoločnosti sú zvyčajne voči dôchodcom zhovievavejšie. Výhodou dôchodcov v tomto prípade je tiež pravidelný príjem, ktorý im už neklesne a teda sa nepredpokladá strata príjmu. Dokladovanie príjmu je u dôchodcov veľmi jednoduché a preto je aj prehodnotenie pôžičky rýchle. Pôžičky pre dôchodcov sú poskytované klientom až do veku 75 rokov.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt