Pôžičku 1000 eur pre dôchodcov využili manželia Janka a Milan

Milan a Janka sú už dlhé roky manželia. Začali si prerábať byť. Rozmýšľajú o kúpe novej sedačky, pretože tá ich je už zničená. Nemajú na to dostatok financií. Preto požiadali o pôžičku pre dôchodcov, s ktorou si mohli dovoliť sedačku kúpiť.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Manželský pár Janka a Milan sú spolu krásnych 53 rokov. Žijú v malom byte na okraji obce. Vychovali spolu jednu dcéru, viac detí bohužiaľ nemohli mať. Ich dcéra Martina má 2 malé deti, ktoré k nim zvyknú chodiť na prázdniny. Dôchodcovia Milan a Janka sa vnúčatám veľmi tešia, hrajú sa s nimi, učia ich, chodia na prechádzky a venujú im všetok svoj čas.
Pán Milan má dlhoročné ťažkosti s chrbticou. Janka sa o neho stará a so všetkým mu pomáha. Pár rokov si pomaly prerábajú byt, aby im vyhovoval. Do kúpeľne k toalete im Martinin manžel namontoval madlá, takisto aj do sprchového kúta. Snažili sa ich namontovať do celého bytu. V bytovke mali našťastie výťah, čiže s prístupom do ich bytu problém vôbec nemali. Manželia začali rozmýšľať o novej sedačke. Túto staršiu mali už niekoľko rokov, bola trošku poškodená, špinavá a na jednom mieste sa dokonca prepadla, tak ju museli podložiť. V letákoch s nábytkom našli veľkú krásnu sedačku sivej farby, ktorá sa dala rozťahovať a opierky boli polohovateľné. Tá by sa im do obývačky hodila aj rozmerovo. Keďže boli dôchodcovia, našetrené toho veľa nemali. Peniaze dávali svojim vnúčatám a aj prerábka bytu ich niečo stála. Susedka im poradila, aby využili pôžičku pre dôchodcov. Mohli by si tak dovoliť kúpiť novú veľkú sedačku. Povedala, že s úverom má dobrú skúsenosť a vďaka nemu si do bytu kúpila novú kuchynskú linku.

Pôžičky pre invalidných dôchodcov

Milan nakoniec požiadal o online pôžičku pre dôchodcov. Všetko vybavili z pohodlia ich bytu a nemuseli chodiť po bankách. Z požičanej sumy 1000 € si kúpili krásnu veľkú rozťahovaciu sedačku. Nejaké peniaze sa im zvýšili, tak sa rozhodli kúpiť ešte konferenčný stolík a vankúše. Manželia sú šťastí a keď prídu vnúčatá na prázdniny, chcú spať iba na novej pohodlnej sedačke.

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt