Vďaka pôžičke 500 € online ihneď na účet si Michaela zaplatila kurz

Michaela pracuje ako recepčná hoteli, aby si našetrila peniaze na vizážistický kurz. Jej snom je mať vlastný salón. Keď našla inzerát s kurzom, nemala našetrených toľko peňazí. Pomohla jej pôžička online ihneď na účet, vďaka ktorej si kurz zaplatila.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Slečna Michaela pracuje ako recepčná v hoteli. S prácou je veľmi spokojná a dokonca ju má iba pár minút pešo od bytovky. Je to menší hotel, takže tam nemá veľa práce. Po škole sa tu zamestnala, aby si našetrila na kurzy, ktoré by chcela absolvovať. Snívala o tom, že sa stane kozmetičkou. Vedela, že potrebuje absolvovať pár kurzov a až tak si môže otvoriť vlastný salón krásy.

Po práci zvykla svoje kamarátky a známych líčiť na rôzne spoločenské udalosti ako oslavy, plesy alebo stužkové. Veľa vecí sa naučila z pozerania videí na internete. Dobre sa vyznala aj v kozmetike, make-upoch, rúžoch, tieňoch na oči a podobne. Na kamarátke skúšala rôzne extravagantné líčenia a kombinácie farieb očných tieňov. Po čase sa začala zaujímať aj o rôzne techniky masáže tváre, o typy pleti a jednotlivé ošetrenia tváre a akné. Celé dni trávila v práci a po večeroch študovala mnohé materiály, aby sa zdokonalila v tom, čo ju baví. Jeden večer ako tak čítala zaujímavý článok o líčení, našla vizážistický kurz. Veľmi ju zaujal a chcela sa na neho prihlásiť. Kurz stál 1500 € a bol to základný kurz, ktorý potrebuje, aby si mohla otvoriť vlastný salón. Bohužiaľ mala našetrených iba 1000€. Rozmýšľala, ako by čím skôr získala 500€. Celú noc hľadala až nakoniec natrafila na pôžičku online ihneď na účet. Veľmi ju to potešilo a okamžite vypísala potrebné informácie, aby jej úver čím skôr schválili.

Pôžička ihneď

Naša klientka bola z rýchlosti vybavenia jej online pôžičky veľmi prekvapená. Už o pár dní od podania žiadosti mala peniaze na účte. Kurz si stihla kúpiť a naučila sa na ňom mnoho nových a užitočných vecí. Začala sa líčeniu venovať viac, navštevovali ju nové zákazníčky, ktoré boli s jej prácou nadmieru spokojné.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt