Pôžička 1000 € ihneď pomohla Mariane a Petrovi

Manželia Mariana a Peter si kúpili starší domček, ktorý si postupne opravovali. Túžili si do domu dať saunu, na ktorú sa im bohužiaľ už peniaze nezvýšili. Využili pôžičku ihneď, vďaka ktorej si kúpili malú saunu.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Peter a Mariana sú manželia už 3 roky. Kúpili si starší dom v dedine blízko hlavného mesta a nasťahovali sa do neho. Mariana sa zamestnala ako učiteľka v miestnej škole a Peter bol predavač v záhradníckych potrebách.
Práca obidvoch veľmi bavila. Ich domček si pomaly a postupne opravovali. Potrebovali vymeniť starú strechu za novú a taktiež drevené okná za plastové. Z hypotéky, ktorú si spoločne vybavili, sa snažili opraviť všetko. Keďže do budúcna plánovali mať aj deti, tak jednu miestnosť iba vymaľovali a zatial do nej nedávali žiaden nábytok. Do obývačky si kúpili krásny veľký gauč sivej farby a drevený konferenčný stolík. Kuchynskú linku si nechali pôvodnú, pretože stále vyzerala dobre a tiež im slúžila. Menší domček sa im podarilo relatívne rýchlo dokončiť a poopravovať. Veľa vecí si robili svojpomocne no na niektoré opravy potrebovali zavolať odborníkov. Tiež museli kúpiť novú chladničku, mikrovlnnú rúru a sporák, pretože v dome neboli. Obidvaja túžili po malej saune. Pozerali ju už v rôznych predajniach, ale nevedeli sa rozhodnúť. Keď už opravili a kúpili všetko, čo mali, rozhodli sa, že si kúpia menšiu saunu. Mali na ňu priestor pri kúpeľni. Keďže sa im už veľa peňazí nezvýšilo a chceli si niečo aj odložiť, Peter sa rozhodol využiť pôžičku ihneď, vďaka ktorej by si mohli kúpiť vysnívanú saunu.

Pôžička ihneď na účet online

Náš klient Peter chcel potešiť svoju manželku Marianu, a preto sa rozhodol využiť pôžičku ihneď, ktorú dokonca vybavil pohodlnou online cestou. Peniaze mal na účte už o pár dní od podania žiadosti. Manželia si kúpili saunu a veľmi sa z nej tešili.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt