Dostupná pôžička 500 eur bez registra vyriešila Lukášov problém

Lukáš žije so svojou manželkou a dvoma deťmi. Blížili sa narodeniny jeho syna Jána a on nevedel, aký darček má synovi darovať. Pomohla mu dostupná pôžička bez registra, vďaka ktorej zaplatil synovi na narodeniny vodičský preukaz.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Pán Lukáš je zamestnaný ako vodič autobusu mestskej dopravy. Spolu s manželkou vychovávajú dve deti. Manželka je na materskej, čiže Lukáš sa snaží pracovať viac, aby ich rodine nič nechýbalo. Spokojne si žijú v malom byte na okraji mesta. Pred pár rokmi si vzali hypotéku na byt a pomaly ju splácajú.
Lukášovmu synovi Jánovi sa blížili 18. narodeniny. Veľmi sa na túto udalosť tešil. Jeho rodina pre neho plánovala prichystať veľkú oslavu. Lukáš chcel pozvať blízku rodinu, babky a dedkov, bratrancov či sesternice. Rozmýšľal, čo svoju synovi dá na tento krásny sviatok dospelosti. Ján ako posledný z triedy nemal ešte urobený vodičský preukaz. Bohužiaľ sa na to Lukášovej rodine nezvýšili peniaze. Mali nečakané výdavky a dokonca sa im pokazila aj práčka. Lukáš chcel svojho syna Jána potešiť, a preto sa rozhodol využiť dostupnú pôžičku bez registra, vďaka ktorej si mohol dovoliť synovi zaplatiť kurz na vodičský preukaz.

Pôžičky bez registra online

Klient Lukáš využil našu online pôžičku. Peniaze mu na účet prišli pár dní od podania žiadosti a vďaka tomu mohol zaplatiť svojmu synovi Jánovi kurz v autoškole. S rýchlym vybavením nemal žiadne problémy a všetky vyriešil zo svojho bytu. Ján dostal na 18. narodeniny kurz a veľmi sa z toho tešil.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt