pôžička bez registra

Ak ste sa v minulosti dostali so splácaním s akoukoľvek pôžičkou do omeškania a v bankách Vás pre negatívne informácie v registri odmietajú? U nás stačí požiadať o pôžičku bez registra a môžete získať peniaze od 400 eur so splátkou už od 7,40 €.

V dnešnej dobe nie je až tak výnimočné a často sa stáva, že sa niektorí z nás dostanú do finančných problémov. Veľkému percentu ľudí sa určite niekedy stalo, že zabudol zaplatiť svoje pohľadávky včas alebo mal problém so splácaním svojich finančných záväzkov. Lenže tieto informácie sa zakaždým zaznamenávajú v úverovom registri alebo v registri dlžníkov. Tieto informácie vo zvýšenej miere sťažujú možnosť získať v banke ďalšiu pôžičku. Ak si chcete znovu požičať a dostať sa tak k nejakej finančnej hotovosti, potom ste jednoznačne odkázaní na pôžičky, ktoré sú bez overovania úverového registra alebo registra dlžníkov, nakoľko každá banka pri prehodnotení akéhokoľvek úveru Vám bez overenia registra finančné prostriedky nepožičia. Je teda jasné, že žiadosť o pôžičku banka zamietne každému klientovi, ktorý mal v minulosti problém s dodržiavaním svojich finančných záväzkov. Podľa banky sa pre ňu takýto klient stáva vysoko rizikovým. A pri tom k tomu, aby ste mali záznam v registri dlžníkov, postačí aj uhradenie záväzku deň po jeho splatnosti. Pôžičky bez overenia registra majú viacero výhod. Prehodnotenie je individuálne a pôžička je určená priamo pre daného klienta. Máme vysokú mieru schvalovateľnosti. Nemusíte ničím ručiť a ani dokladovať účel, preto schválené finančné prostriedky môžete použiť na čokoľvek. A ďalšou nie menej dôležitou výhodou je, že si ju viete vybaviť priamo z domu, postačí zapnúť počítač.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Existuje spôsob, ako si vymazať záznam v úverovom registri alebo v registri dlžníkov?

Je síce pravda, že v dnešnej dobe si viete požičať, aj keď máte negatívne záznamy v registri dlžníkov, sú však aj prípady, keď chcete financovať svoje bývanie a na to potrebujete vybaviť hypotéku, ktorú je najvýhodnejšie riešiť cez banku. Tu však narazíte na problém a banka Vám nechce požičať. Preto potrebujete nájsť spôsob, ako zmazať svoj záznam v registri. V prvom rade sa vyhnite tomu, aby ste podávali žiadosti o pôžičku vo viacerých spoločnostiach. Pretože sa môže stať, že Vám ich aj schvália a vy ich odmietnete čerpať. Aj táto informácia sa vníma ako negatívna. Po ďalšie sa snažte splácať svoje záväzky včas. Ak to v aktuálnej dobe nie je možné, skúste si svoje pôžičky konsolidovať – spojiť ich do jednej – a tým si prípadne predĺžiť dobu splácania a znížiť svoju mesačné splátku.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt