Dovolenka na splátky

Nestihli ste si našetriť, ale sna o dovolenke pri mori sa nechcete vzdať? Nemusíte!

Aj dovolenku, či zájazd je možné prefinancovať prostredníctvom našej rýchlej pôžičky na dovolenku. Splácať je predsa jednoduchšie ako šetriť. Je to veľmi jednoduché. Stačí si vybrať destináciu pri mori, alebo zaujímavú metropolu, kde by ste chceli stráviť svoju dovolenku snov, zistiť cenu dovolenky, či zájazdu a požiadať online z pohodlia domova o rýchlu pôžičku na dovolenku. U nás máte pôžičku schválenú do pár hodín, bez dlhého čakania, papierovačiek a peniaze k dispozícii ihneď.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

V súčasnosti už nie je ničím výnimočné zabezpečiť si dovolenku na splátky. Vďaka online rýchlej pôžičke si môžete dopriať dovolenku aj bez peňazí. Okrem vykrytia ceny dovolenky si môžete pôžičku navýšiť o vreckové, ktoré predpokladáte, že počas dovolenky miniete. Výhodou takéhoto financovania je, že výdavky spojené s dovolenkou nezasiahnu nárazovo váš rodinný rozpočet.

U nás si môžete požičiať na sumu až do výšky 10.000 eur. Výšku splátok, ako aj dĺžku splácania si prispôsobíte podľa seba. Jedným klikom si môžete navoliť výšku pôžičky, ako aj dobu splácania v našej online kalkulačke. Výška splátky je konečná bez ďalších a skytých poplatkov.

Veríme, že prostredníctvom našej pôžičky na dovolenku si doprajete leto plné zážitkov a splníte sen o vytúženej dovolenke pri mori, či návšteve známej metropoly.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt