Pomocou rýchlej nebankovej pôžičky 1000 eur zaplatil Róbert výlet do Ríma

Pán Róbert a Ivana milujú cestovanie. Kvôli finančnej situácii si však nemôžu dovoliť odcestovať. Róbert chcel priateľku Ivanu potešiť, a preto požiadal o rýchlu nebankovú pôžičku, s ktorou si mohli dovoliť zaplatiť výlet do Ríma.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Róbert s priateľkou Ivkou túžili cestovať. Nedovolila im to však práca a tiež potrebovali platiť účty. Ivana pracovala ako recepčná v miestnom hoteli a Róberta živila práca v stolárskej firme. Budovali si spoločnú budúcnosť a skôr či neskôr plánovali aj deti. Keď bola Ivana menšia, často chodila s rodičmi na dovolenky. Navštevovali krajiny v Európe, ale aj mimo nej. Rada spoznávala nové kultúry, ochutnávala tradičné jedlá a objavovala krásne pamiatky v jednotlivých krajinách.
Keď bola staršia a skončila školu, musela sa zamestnať a cestovateľský život sa jej skončil. Podobné detstvo mal aj Róbert, takže si vo vzťahu veľmi rozumeli, dokonca mali aj rovnaké záľuby a záujmy. Plánovali navštíviť talianske mesto Rím. Bol to ich spoločný sen. Chceli si tam oddýchnuť a prísť na nové myšlienky. Bohužiaľ im to práca ani finančná situácia nedovolili, a tak museli ostať doma. Róbert vedel, že Ivana veľmi túži navštíviť mesto Rím. V práci sa o tom rozprával s kolegami. Každý večer na internete hľadal rôzne poznávacie zájazdy a jeden sa mu zapáčil. Rozhodol sa požiadať o rýchlu nebankovú pôžičku, vďaka ktorej by mohli s priateľkou odcestovať na predĺžený víkend do Ríma.

Pôžička nebanková online

Náš klient Róbert si pôžičku vybavil jednoduchou online cestou. Bol milo prekvapený z rýchlosti vybavenia úveru a všetko potrebné mohol spraviť cez internet z pohodlia domova. Jeho priateľka mu za toto prekvapenie bola vďačná. Spoločne odleteli na poznávací výlet do Ríma, kde navštívili množstvo pamiatok a podnikov.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt