Pôžička 8000 € na auto bez registra pomohla Anete

Aneta je aj majiteľkou mäsiarne. Ponúka kvalitné mäso a mäsové výrobky. Svoju ponuku chcela rozšíriť o donášku. Využila pôžičku na auto bez registra, vďaka ktorej si kúpila chladiarenské vozidlo a mohla mäso roznášať po celom meste.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Pani Aneta je majiteľka malej mäsiarne na okraji mesta. Prevádzku zdedila po svojich rodičoch a doteraz sa o ňu stará. Vo svojom obchode ponúka kvalitné mäso a mäsové výrobky. Zákazníci si veľmi pochvaľujú kvalitné produkty. Zamestnáva tam jednu predavačku a zvykne sa s ňou striedať. Nemá rodinu, žije sama a preto sa naplno venuje práci. V mäsiarni ponúka kvalitné domáce bravčové a hovädzie mäso, ale aj hydinu. Medzi jej najpredávanejšie výrobky určite patrí bravčová panenka, bravčové karé bez kosti, hovädzia pravá sviečková. Z hydiny to sú kuracie stehná, prsia a štvrte.
Plánovala svoje podnikanie rozšíriť o donášku. Keďže mäsiareň bola ďaleko od centra mesta, tak ju nenavštevovalo veľa zákazníkov. Niektorí k predajni cestovali zďaleka kvôli kvalitným kusom mäsa. Aneta chcela rozšíriť svoju ponuku o pár mäsových výrobkov a tiež rozmýšľala, ako by to vymyslela s donáškou. Napadlo jej kúpiť chladiarenské auto, s ktorým by mohla svoj plán zrealizovať. Peniaze bohužiaľ nazvyš nemala, pretože musela platiť zamestnanca a energie. Na internete sa dočítala o pôžičke na auto bez registra. Využila tento online úver a vďaka tomu si mohla dovoliť kúpiť chladiarenské auto a rozbehnúť donáškovú službu.

Pôžička bez overenia registra

Našej klientke Anete sa vďaka online pôžičke rozbehla mäsiareň. Kúpila si chladiarenské auto a robila donášku v rámci celého mesta a tiež do okolitých dedín. Bola veľmi milo prekvapená z rýchlosti vybavenia tejto pôžičky aj napriek tomu, že mala záznam v úverovom registri. Keďže nemala čas chodiť po pobočkách bánk, online vybavenie z domova jej vyhovovalo.

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt