Vďaka nebankovej pôžičke do 5000 € si klient Maroš kúpil motorku

Vášnivý motorista Maroš rád jazdí na motorkách. Stalo sa to jeho záľubou a pripravoval sa na preteky. Motorka sa mu bohužiaľ pokazila a musel sa pozerať po novej. Vďaka nebankovej pôžičke do 5000€ si mohol dovoliť kúpiť výkonnú crossovú motorku.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Ako každý chlap, tak aj Maroš zbožňuje rýchle motorky a autá. Jeho otec má autoservis, v ktorom sa Maroš rád niečo nové priučil. Vždy po škole v servise otcovi pomáhal s výmenou kolies, rôznymi opravami a výmenami oleja. Bavilo ho to a aj si dobre zarobil. Často chodieval na preteky áut a motoriek po celom Slovensku. Nakoniec začal aj on jazdiť na motorke. Otec mu kúpil staršiu motorku na cross.
S kamarátmi a začínajúcimi pretekármi chodili na rôzne trate. Jazdili trikrát do týždňa. Maroš si postupne kúpil kvalitnú jazdeckú kombinézu, prilbu na hlavu a chrániče na celé telo. Po čase jazdenia sa pripravoval na svoje prvé motocrossové preteky. S kamarátmi trénovali celé dni, len aby preteky vyhrali. Bohužiaľ sa Marošovi presne na pretekoch motorka pokazila, a tak preteky nemohol odjazdiť. Bol z toho sklamaný a smutný. Zistil, že motorka sa nedá opraviť, takže ak chcel ďalej jazdiť, musel rozmýšľať nad kúpou novej motorky. Finančná situácia mu to nedovoľovala, keďže si nedávno kúpil nové vybavenie. Kamarát, ktorý tiež začínal jazdiť, mu poradil, aby využil nebankovú pôžičku do 5000€, vďaka ktorej by si mohol kúpiť novú motorku a prihlásiť sa na ďalšie preteky.

Pôžička nebanková

Maroš využil výhodný online úver. Bol nadšený z rýchleho a jednoduchého vybavenia. Za požičané peniaze si mohol kúpiť výkonnú crossovú motorku a prihlásiť sa na ďalšiu súťaž. Poctivo trénoval a pretek vyhral. Jeho otec bol na neho veľmi pyšný.

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt