Pôžičky pre dlžníkov

Pôžička pre žiadateľov o pôžičku so záznamom v registri dlžníkov od 400 do 10.000 eur s výsledkom už do 5 minút.

V registri dlžníkov sa môžete ocitnúť už po jednej neuhradenej splátke, čo sa môže stať z viacerých dôvodov. Na takéhoto klientka sa už banka pozerá ako na neplatiča a vo väčšine prípadov už nechce schváliť žiaden úver za žiadnych podmienok. Banka takéhoto klienta vníma ako vysoko rizikového. Vôbec neberie do úvahy dobu nesplácanej splátky, prípadne jej výšku. Takýto žiadateľ býva vo väčšine prípadov bezradný, no my vieme prehodnotiť pôžičku aj takému klienta. Ku každému jednému žiadateľovi pristupujme individuálne a preto aj dlžník v registri je pre nás rovnakým klientom ako taký, ktorý dlh v registri nemá a ani nikdy nemal. Prehodnotíme Vašu žiadosť o úver pre dlžníkov v registri do niekoľkých minút a odpoveď o predschválení dostanete e-mailom. Následne stačí doložiť potrebné doklady a o finálnom výsledku budete oboznámený telefonicky.

 


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Jednou z možností, ako sa zbaviť nevýhodných úverov a znížiť tak svoju zadĺženosť (nebyť už viac dlžníkom) je konsolidácia pôžičiek. Keďže niekedy neviete vrovnať svoju pohľadávku ihneď a nechcete, aby ste ostlali v registri dlžníkov, táto možnosť je pre Vás priam ideálna. Je to vlastne zlúčenie pôžičiek do jednej. Týmto spôsobom si tak viete aj znížiť mesačnú splátku a ušetriť niekedy aj desiatky eur mesačne. Hlavným zmylsom tejto konsolidčnej pôžičky je to, že úrok splácte len jednej spoločnosti a nie viacerým naraz. Tým sa Vám naskytuje možnosť vyplatiť svoj dlh rýchlejšie. Konsolidačná pôžička je prehodnotená individuálne pre každého klienta, hlavne podľa jeho potrieb a možností splácať. S konsolidačnou pôžičkou viete vyplatiť banky alebo nebnkoveé úvery, kontorkorent, či kreditné karty. 

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt