Pôžička pre živnostníkov bez daňového priznania

Požiadajte o pôžičku pre živnostníkov, ktorí ešte nepodávali daňové priznanie

a peniaze máte do pár hodín na svojom účte.

Dostali ste sa do štádia, keď máte vo svojej firme neuhradené faktúry a potrebujete urýchlene zaplatiť svoje pohľadávky, no na našom firemnom účte chýbajú finančné prostriedky a to Vám bráni vo Vašom ďalšom podnikaní? Často Vám však žiadosť o úver v bankách zamietnu, keďže ešte podnikáte krátko a ešte ste nepodávali daňové priznanie. U nás to nie je žiadna prekážka a Vašu žiadosť prehodnotíme aj napriek tomu. S našou pôžičkou pre živnostníkov tento problém rýchle vyriešime. Vieme totiž posúdiť Vašu bonitu aj z doložených faktúr Vašej firmy, aby sme videli aké príjmy dokáže Vaša firma vytvoriť. Teda vieme schváliť Vašu žiadosť napriek tomu, že svoje prvé daňové priznanie budete podávať až o pár mesiacov. S našou pôžičkou dokážete financovať pokrytie svojich finančných nákladov, preplatenie faktúr alebo zaplatenie napríklad strojov či zariadení. Táto pôžička Vám pomôže zvládnuť obdobie, kedy Vám budú uhradené pohľadávky Vašich odberateľov. Pôžičku si vyberiete sami podľa svojich potrieb a možností splácať a týmto vyriešite aktuálne. A čo je najhlavnejšie, obetujete tomu iba pár minút priamo z domu. Je to bezpečné a rýchle.

 


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Každú pôžičku pre živnostníkov bez podaného ďaňového priznania si vyberáte sami bez skrytých podmienok. Je to jedna z online modernejších a bezpečných pôžičiek, ktorá je nie len u nás veľmi populárna, pretože si ju viete vybaviť priamo z domu. Stačí ak podnikáte minimálne 6 mesiacov a máte faktúry, z ktorých príjem viete zdokladovať príjem na svojom účte. Postačí, ak máte vystavenú každý mesiac aspoň jednu faktúru, ktoreu úhradu viete zdokladovať výpisom z účtu. Pre urýchlenie procesu schvaľovania je možné tiež dokladovať priebežnú účtovnú závierku. Nemusíte teda žiadať Daňový úrad o potvrdenia od kedy podnikáte, či aké obraty ste dosiahli, na ktoré musíte niekedy čakať aj 30 dní.

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt