Pôžičku 2000 eur bez registra vybavil klient Ivan z domu

Pán Ivan kúpil starší dom, ktorý si pomaly opravoval. Vzal si úver a niečo mu požičali aj rodičia. Opravil ho celý okrem okien, na ktoré už nemal financie. Vďaka pôžičke 2000 eur bez registra si mohol kúpiť aj nové plastové okná.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Ivan si kúpil malý domček na dedine, blízko mesta, kde pracoval ako barman. Bol to starší jednopodlažný dom s menším pozemkom a garážou. Chcel sa osamostatniť a toto skromné bývanie mu vyhovovalo. Keďže pracoval každý deň okrem víkendov, na opravu domu veľa času nemal.
Cez víkendy mu s vypratávaním starých vecí z domu chodili pomáhať rodičia a tiež kamaráti. Nejaké zachované kusy nábytku sa mu podarilo predať, ale väčšinu musel vyhodiť. Pokračovali s odstránením podláh a tiež starých omietok. Pri kúpe domu mu finančne pomohli rodičia, no Ivan si vzal aj úver. Takto po víkendoch spravil s kamarátmi a rodinou kus práce. Všetko upratali a začali dávať nové káble na elektrinu a rúrky na vodu. Postupne kládli krásne podlahy a stierkovali steny. Do domu kúpil nábytok a postupne sa tam mohol nasťahovať. Okná boli staršie, no myslel si, že mu ešte pár rokov poslúžia. Drevené okná neboli v dobrom stave. Ivan zistil, že dobre netesnia a uniká mu cez nich veľa tepla. Nakoniec ich musel vymeniť. Peniaze od rodičov si už požičiavať nechcel. Rozhodol sa využiť pôžičku 2000 eur bez registra. Čítal o nej na internete rôzne recenzie a ľudia s ňou boli veľmi spokojní.

Pôžičky ihneď bez registra

Náš klient Ivan využil rýchlu pôžičku. Všetko potrebné vybavil rýchlo a pohodlne. Peniaze si tak od rodičov požičiavať nechcel a ani nemusel. Vďaka našej pôžičke si zaplatil firmu, ktorá mu prišla osadiť nové a kvalitné plastové okná na celý dom. Ivan pôžičku dostal aj napriek tomu, že mal záznam v úverovom registri.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt