Vďaka pôžičke online ihneď si Andrea zariadila kozmetický salón

Klientka Andrea mala sen - stať sa kozmetičkou. Už od strednej školy sa tomu venovala naplno. Túžila po vlastnom salóne s vybavením. Rozhodla sa pre pôžičku online ihneď a zariadila si krásny kozmetický salón.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

Slečna Andrea sa od malička túžila stať kozmetičkou. Už ako malé dieťa si požičiavala od mamy rôzne rúže, tiene na oči a špirály. Po základnej škole sa rozhodla ísť na kozmetickú školu. Tá ju veľmi bavila, pretože sa tam učili napríklad aké sú typy pleti, rôzne ošetrenia pleti a tiež bližšie informácie o kozmetike a mnohých prípravkoch.
Po strednej škole sa zamestnala v jednom kozmetickom salóne ako pomocná sila. Chcela sa priučiť niečo nové a zistiť, ako fungujú všetky prístroje na čistenie. Bola veľmi šikovná a rada sa učila. Zaujímalo ju všetko ohľadom čistenia pleti, rôznych potrebných zariadení ako sú ultrazvukové čističky alebo ozonizéry na pleť. Nakoniec išla aj na kurz líčenia. Spravila si certifikát a líčila kamarátky na stužkové, svadby alebo oslavy. Jej snom bolo mať vlastný salón. Chcela sa svojej záľube venovať naplno. Potrebovala priestory a množstvo vybavenia ako je kozmetické lehátko, stoličku, kvalitnú lampu, prístroje na ošetrenie, banku na vosk a mnoho ďalšieho. Keďže pracovala len ako pomocná sila, veľa toho nezarábala. Po dlhom uvažovaní sa rozhodla pre pôžičku online ihneď, vďaka ktorej by si mohla dovoliť kúpiť základné vybavenie do salónu a taktiež zaplatiť nájom.

Rýchla online pôžička ihneď

Slečna Andrea si splnila sen. Vďaka pôžičke sa jej podarilo kúpiť si kvalitné vybavenie do jej nového salónu. Bola nadšená z toho, že si všetky potrebné veci ohľadom úveru mohla vybaviť z pohodlia domova a nemusela chodiť po bankách.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt