Auto na splátky

Potrebujete si kúpiť auto, lebo Vaše doslúžilo? 

Schválenú pôžičku máte ihneď po podaní žiadosti na našej stránke a auto na splátky je Vaše.

Výška pôžičky je od 400 do 10.000 Eur.

 


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

Pôžička na auto 

Auto dnes k bežnému životu už potrebuje skoro každý. Či už na prepravu za prácou, na nákupy alebo aj na voľný čas. Je to skrátka nevyhnutný komfort dnešnej doby. Vybavenie pôžičky na auto je u nás rýchle a jednoduché, v podstate budete mať auto na splátky. Vôbec nemusíte dokladovať, aké auto si chcete kúpiť. Autom neručíte, čiže nebude nijako zaťažené žiadnou ťarchou. 

Splátka za auto

Máte auto na splátky a už nejakú dobu tento úver splácate. Dostali ste sa však do situácie, keď nemôžete splátku zaplatiť? Je potrebné bezodkladne kontaktovať poskytovateľa pôžičky. Určite nájde spôsob, ako Vašu situáciu vyriešiť. Navrhne Vám možnosti, ktoré Vám pomôžu toto obdobie preklenúť. Ak splátku za auto nezaplatíte a s poskytovateľom pôžičky nebudete komunikovať, môže nastať situácia, že Vás vyhodnotí ako nedôverihodného klienta. Komunikovaním a riešením aktuálnej situácie to bude určite jednoduchšie. Možnosti sú viaceré. Či už odklad jednej alebo viacerých splátok, alebo zníženie splátky a predĺženie doby splácania svojho úveru. Svoje záväzky si však plniť musíte, k čomu ste sa zaviazali svojim podpisom zmluvy o úvere.

 

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt