Vďaka pôžičke 500 eur bez registra kúpil Miloš svojmu synovi bicie

Matej študuje spev a hrá na bicie. S kamarátmi si založili hudobnú skupinu a začali spolu skúšať. Chcel si kúpiť nové bicie, ale jeho rodičia nemali takú hotovosť. Aj napriek tomu Matejov otec požiadal o pôžičku bez registra a kúpil synovi bicie.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Matej je vášnivý hudobník. Od malička hral na všelijakých hudobných nástrojoch. Popri základnej škole chodil tiež na umeleckú školu. Na strednej škole študuje spev. Mal skvelých a nadaných spolužiakov, ktorí mu so štúdiom veľmi pomáhali. Postupne sa popri speve začal venovať aj hraniu na gitare a na bicie. S kamarátmi si založili malú hudobnú skupinu. Skladala sa zo štyroch členov. Jeho spolužiaci Lenka a Lukáš hrali na gitare, Jana spievala a Matej hral na bicie.
Na školskom plese mali prvé oficiálne vystúpenie pred celou školou vrátane učiteľov. Mali veľký úspech a predstavenie sa všetkým páčilo. Začali sa hudbe venovať viac a vždy skúšali v škole. Postupne Matejovým kamarátom začali ich rodičia kupovať vlastné nástroje. Chceli sa hudbe venovať aj doma, učiť sa nové piesne a zdokonaľovať sa v hre na nástroj. Matejovi rodičia neboli v dobrej finančnej situácií. Splácali hypotéku na byt a snažili sa peniaze aj odkladať na horšie časy. Matejov otec Miloš videl, ako jeho syna baví hudba a hranie na bicie. Preto sa rozhodol, že požiada o pôžičku bez registra a kúpi synovi profesionálnu biciu súpravu, aby sa mohol venovať hraniu so svojimi kamarátmi.

Rýchle pôžičky bez registra

Miloš bol veľmi spokojný s rýchlosťou vybavenia úveru. Nemusel chodiť po pobočkách bánk, pretože o peniaze požiadal online. Matejov otec získal jednoduchú online pôžičku aj napriek tomu, že mal záznam v úverovom registri. Matejovi kúpil profesionálnu biciu súpravu. So spolužiakmi tak mohli hrať aj po škole a pripravovať sa na ďalšie školské vystúpenia.

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt