Rýchlu online pôžičku 8000 € bez registra vybavil náš dlhoročný klient Marián

Pán Marián sa so ženou presťahovali do nového bytu. Jeho manželka otehotnela a čakali chlapčeka. Finančne náročnú situáciu zvládli vďaka rýchlej online pôžičke 8000 € bez registra. Marián tak nemusel úver vybavovať po bankách.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Marián so svojou ženou žijú v malom mestečku na Strednom Slovensku. Prednedávnom mali svadbu a po svadbe sa presťahovali do nového bytu. Z bytu sa tešili, pretože predtým bývali s Mariánovými rodičmi, kde vôbec nemali súkromie. Marián pracoval ako strážnik firmy a jeho žena Katka ako predavačka v obchode s oblečením. Obaja pracovali v spomínanom mestečku, čiže do práce chodili pešo. Zo zarobených peňazí splácali hypotéku, ktorú si vzali na byt. Občas finančne pomáhali Katkiným rodičom, ktorí nevládali platiť účty.
Katka veľmi túžila po deťoch. Snažili sa už dlhšiu dobu a nakoniec sa im to podarilo. Katka otehotnela. Dozvedeli sa, že čakajú chlapčeka. Celá rodina sa z tej šťastnej správy tešila. Keď bola Katka už v pokročilom mesiaci tehotenstva, začali uvažovať, ako danú situáciu zvládnu. Zvažovali kúpu kočíka, detskej postieľky, prebaľovacieho pultu či oblečenia pre chlapčeka. Potrebovali  tiež vymaľovať detskú izbu, kúpiť nový nábytok a rôzne doplnky ako cumlíky pre malého. Mariánov kolega im odporučil využiť rýchlu online pôžičku bez registra, ktorá im zaručene pomôže zvládnuť ich finančnú situáciu. 

Pôžička ihneď bez registra

Pánovi Mariánovi a Katke sa narodil zdravý chlapec, ktorému dali meno Adam. Pred pôrodom stihli Adamovu detskú izbu vymaľovať a kúpili do nej nový nábytok. Katka vybrala krásny tmavohnedý kočík, prebaľovací pult, vaničku na kúpanie a veľa oblečenia. Z peňazí kúpili tiež plienky, cumlíky, perinku, ale aj postieľku a hračky. Jednoduchá online pôžička, kde nebol potrebný výpis z registra, ušetrila Mariánovi čas, a tak sa mohol venovať rodine.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt