Pôžičku pre živnostníkov 10 000 eur online vybavil Marek priamo z práce

Marek vlastní stavebnú firmu ktorá ho živí už dlhé roky. Získal zaujímavú zákazku o ktorú nechcel prísť. Často využíva pôžičku pre živnostníkov, ktorá mu uľahčí a urýchli proces požičania si peňazí online cestou.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Pán Marek pracuje ako stavbár. Prerába bytové jadrá a okrem toho robí aj zateplenia rodinných domov. Podarilo sa mu získať veľmi zaujímavú zakázku. Avšak objednávateľ zákazky mu povedal, že nie je možné uhradiť zálohovú platbu na materiál. Aj napriek tomu, že materiál bude stáť 10 000 eur, pre pána Mareka to bola zaujímavá zakázka. Peniaze potreboval rýchlo, pretože stavba mala začať už o 2 týždne. Nemal čas chodiť po bankách, preto si podal žiadosť a využil pôžičky pre živnostníkov online priamo na stavbe cez mobilný telefón. Bola to pre neho výhodná možnosť, pretože vedel dokončiť aktuálnu zákazku, na ktorej pracoval a taktiež vedel nastúpiť včas na realizáciu novej predmetnej zákazky.

Rýchle pôžičky pre živnostníkov

Od momentu podania žiadosti mal Marek na účte peniaze do 2 dní. Dokončil bytové jadro, ktoré mal rozpracovvané a bez problémov vedel nakúpiť materiál na realizáciu zateplenia novej zákazky. Marek ako mnohí živnostníci má zakisto častý problém s prefinancovaním zákazky. Preto produkt pôžičky pre živnostníkov využíva často. Preferuje rýchlosť a taktiež aj to, že je celý proces online. Nemusí odbiehať zo stavby, aby vedel získať potrebné finančné prostriedky na financovanie zákazky. Po dokončení zákazky, keď mu je vyplatená  faktúra, vykoná predčasné splatenie pôžičky. Je si vedomý, že online pôžička pre živnostníkov je rýchla a flexibilná, tak dokáže zákazníkovi povedať, že je v jeho silách si materiál na zákazku prefinancovať z vlastných zdrojov. Zakaždým, keď má Marek väčšiu zákazku, kde je požiadavka vlastného financovania materiálu, nemá problém dať vyjadrenie, že materiál prefinancuje, nakoľko má niekoľkoročné skúsenosti s online pôžičkami pre živnostníkov.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt