Pôžičku bez registra 1000 € získala naša klientka Žaneta

Slečnu Žanetu práca veľmi baví. Zaoberá sa návrhmi a vizualizáciami interiérov v domoch a bytoch. Pri práci potrebovala notebook. Starý sa jej. Rozhodla sa požiadať o online pôžičku bez registra, s ktorou si mohla dovoliť zaobstarať nový notebook.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Žaneta pracuje pre firmu, ktorá sa zaoberá navrhovaním interiérov domov a bytov. Od malička ju bavilo premiestňovať nábytok, skúšať nové kombinácie farieb v jej izbe, alebo kupovať si rôzne doplnky. Sen sa jej splnil a mohla robiť to, čo ju naozaj baví. Pochádza zo skromných pomerov a býva v meste spolu s jej dvoma kamarátkami.
Jeden deň sa jej v práci notebook pokazil. Bol už dosť starý, ale žiaľ na nový nemala dostatok financií. Počítač bol jej hlavný pracovný nástroj. V rôznych programoch robila a navrhovala 3D vizualizácie kuchýň, obývačiek, detských izieb a aj ostatných miestností v dome. S jej klientmi komunikovala prostredníctvom e-mailov či video hovorov. Všetky návrhy, dokumenty, objednávky klientov a jej osobné veci potrebovala mať každý deň po ruke. Rozmýšľala nad riešením tejto situácie. Žanetina spolubývajúca jej odporučila si vziať pôžičku bez registra, vďaka ktorej si môže zaobstarať nový a výkonný notebook potrebný na jej prácu.

Online pôžička bez registra

Žaneta potrebovala vyriešiť jej problém ihneď. Podarilo sa jej to vďaka online pôžičke, kde nepotrebovala dokladať výpis z registra. Z rýchleho vybavenia úveru bola veľmi milo prekvapená, pretože peniaze mala na účte už za pár dní. Kúpila si úplne nový výkonný notebook s dobrými parametrami a štýlovým podsvietením klávesnice.

 

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt