Pôžičku 8000 € bez registra využil Erik a spravil si domácu posilňovňu

Klient Erik má dve zamestnania. Pracuje vo firme a venuje sa aj trénerstvu. Vždy túžil po vlastnej posilňovni, kde by mohol cvičiť, kedy sa mu zachce. Vzal si pôžičku bez registra, vďaka ktorej si mohol kúpiť vybavenie do vlastnej domácej posilňovne.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Pán Erik je zamestnaný v malej firme, ktorá sa venuje montáži nábytku. Žije sám a popri práci sa ešte venuje trénerstvu. Od malička ho zaujímalo všetko okolo cvičenia, či už to bolo stravovanie, rôzne techniky alebo dychové cvičenia spojené s rozcvičkou. Po vysokej škole nastúpil do jedného fitness centra, kde sa mohol naplno venovať svojej záľube. Mať dve práce pre neho vôbec nie je náročné. Trénovanie ho baví a berie to skôr ako oddych po celom dni vo firme.
Detailne sa venoval zostaveniu jedálnička pre svojich klientov, ale aj pre seba. Počítal kalórie a snažil sa do denného prijmu potravy zaradiť čo najviac zeleniny a ovocia. Klientom podrobne vysvetľoval techniky rôznych cvikov a spôsob dýchania pri cvičení. Vždy túžil po domácej posilňovni. Jeho kolega tréner mal doma posilňovňu a veľmi si ju chváli. Páčila sa mu myšlienka ako by mohol cvičiť, kedy by sa mu zachcelo. Začal o tom intenzívnejšie rozmýšľať. Kolega mu z vlastnej skúsenosti poradil, aby využil pôžičku bez registra. Vďaka úveru by si mohol domov kúpiť stroje na cvičenie, činky a rôzne ďalšie pomôcky ako podložky na cvičenie či hrazdu.

Pôžička bez registra online

Náš klient Erik využil jednoduchú pôžičku bez registra. Kvôli jeho pracovnej vyťaženosti mu rýchle vybavenie online cestou veľmi vyhovovalo. Nemusel chodiť po bankách a všetko vybavil cez internet. Pán Erik si spravil svoju domácu posilňovňu. Kúpil si do nej stroje na cvičenie, hrazdu, rôzne činky, švihadlo, podložky a boxovací mech.

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt