Pôžička 1000 eur online bez registra dopomohla Alici vyliečiť sa

Slečna Alica je po operácií chrbtice. Potrebovala kvalitný matrac, ktorý jej chceli kúpiť rodičia. Keďže jej nemali čas chodiť po bankách, využili pôžičku online bez registra a tak si mohli dovoliť kúpu matraca pre pohodlie ich dcéry.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Problémy Alici začali, keď mala dvanásť rokov a chodila na základnú školu. Mala nesprávne držanie tela a tak jej diagnostikovali skoliózu/zakrivenie chrbtice. Rokmi sa zlé držanie tela a svalové ochorenie stupňovalo. Alica musela podstúpiť rôzne ortopedické vyšetrenia a vyskúšala aj mnoho cvičení na chrbticu, ktoré jej mali pomôcť. Doktor jej odporúčal plávanie, ktoré je vhodné praktizovať pri tejto chorobe. Nosila korzet, ktorý mal zaistiť správne držanie tela, ale nepomohol jej.
Chorobu už mala v pokročilom štádiu. Jej matka vyhľadávala rôznych špecialistov v ich okolí, ktorí by Alici vedeli pomôcť. Skoliózu mala v zlom stave. Lekári zvažovali operačné riešenie. Pár týždňov nato Alica musela podstúpiť operáciu, ktorá našťastie dopadla dobre. Po prepustení z nemocnice potrebovala celodennú starostlivosť od rodičov. Na prvej kontrole od operácie lekár zhodnotil, že na Alicu má liečba priaznivý dopad. Avšak podotkol, že je potrebný kvalitný a pevný matrac, ktorý zaistí lepší proces hojenia a taktiež pohodlný spánok. Keďže jej rodičia na tom neboli finančne dobre a matrac bol drahý, napadlo im využiť rýchlu pôžičku online bez registra
 a tým pomôcť ich dcére sa rýchlo vyliečiť.

Pôžička bez registra ihneď

Veľkou výhodou rýchlej a online pôžičky bez registra je fakt, že klient ju môže poberať aj za predpokladu splácania inej pôžičky, prípadne poškodenia registra. Ďalšou z predností je úspora času klienta či vybavenie úveru z pohodlia domova bez zbytočného chodenia po bankách. Alica sa po operácií zotavovala rýchlejšie aj kvôli novému matracu. Mala dobrý spánok a zranenie sa lepšie hojilo. Jej liečba prebehla úspešne.

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt