Pomocou pôžičky 10 000 eur ihneď pre začínajúcich živnostníkov si Miro prerobil autoservis

Mladý chlapec menom Miro sníval o vlastnom autoservise. K naplneniu jeho sna mu pomohla rýchla pôžička 10 000 eur pre začínajúcich živnostníkov. Vybavil ju online a rozbehol si vlastný biznis.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Od malička Mira autá veľmi zaujímali. Snažil sa ich rozoberať a opravovať. Keď bol menší, otec mu poskladal autíčko, na ktorom sa mohol voziť po dvore. Bola to malá bugina, ktorá mala 4 kolesá, malé sedadlo a volant, tiež dva pedále, jeden na brzdenie a druhým sa pridával plyn. Mirko buginu dostal ako darček na jeho desiate narodeniny. Hneď do auta nastúpil a celý deň sa na ňom vozil. Mal mladšieho brata, ktorému autíčko požičiaval. Keď už bol veľký, začínal popri škole pomáhať otcovi v autoservise. Jeho otec mal malý servis a Miro sa tam čo to aj priučil. Miro sa venoval menším opravám ako výmene oleja či prezúvaniu kolies. Bol veľmi šikovný a rýchlo sa učil aj ťažším veciam. Vyučil sa za automechanika a konečne sa mohol venovať tomu, čo ho najviac baví.
Jeho otec išiel do dôchodku a odkázal mu celý servis. Miro zistil, že vybavenie servisu je pomerne staré a pre prácu bude potrebovať nové nástroje. Najdôležitejšie bolo kúpiť veľký hydraulický zdvihák na autá, aby sa mu pracovalo komfortnejšie. Potreboval aj sady kľúčov a tiež nový kompresor. Uvedomoval si, že na celé vybavenie bude potrebovať viac financií, a preto využil pôžičky pre začínajúcich živnostníkov
, s ktorými zvládol financovanie potrebného vybavenia do servisu.

Pôžičky pre živnostníkov online

Kúpou hydraulického zdviháku sa Mirovi v podnikaní začalo viac dariť. Mal veľa objednávok a začal zamestnávať aj iných automechanikov. Autoservis sa mu rozrastal a pribudlo do neho veľa nového vybavenia ako kompresor, vozíky s náradím, prezúvačka na pneumatiky, čistička pneumatík a veľa ďalšieho. Jednoduchú pôžičku vybavil rýchlou online cestou. 

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt