Peter P. získal rýchlu pôžičku bez náhľadu do registra vo výške 3000 eur

Pán Peter si musel požičať 3000 eur na prerábku kuchyne, avšak v banke mu ju nedali kvôli zápisom v úverovom registri. Preto si požičal peniaze rýchlo cez internet a bez nutnosti dokladovania zápisov v registri.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

,,Po rokoch sme chceli s mojou manželkou prerobiť celú kuchyňu a nakúpiť nové spotrebiče. Na byt však máme hypotéku a finančne sme pomohli aj našim deťom, takže sme nemali dosť hotovosti a v banke mi už viac nechceli požičať,” opísal situáciu Peter. Vďaka možnosti získať online pôžičku bez registra si však mohli dovoliť prerobiť kuchyňu oveľa skôr a to vrátane kúpy nových spotrebičov. Problém s bankou bol hlavne kvôli povolenému prečerpaniu a vysokému úveru na nehnuteľnosť, ktorý si rodina zobrala, keď sa presťahovala. Kvôli výške príjmov a mesačným záväzkom, ktoré banka vypočítala, odmietli Petrovi požičať. 

Nakoniec si však mohli požičať aj vyššiu sumu a kuchyňu nemuseli prerábať svojpomocne, ale zaplatili firme. Okrem toho im ostali aj peniaze v rezerve pre prípad akýchkoľvek finančných problémov. V prípade potreby tak môžu opäť požičať aj deťom.

Rýchla online pôžička

Vďaka rýchlej online pôžičke môže peniaze získať ktokoľvek, kto ich potrebuje a má možnosť ich reálne splácať. Banka pri posudzovaní výšky požičanej sumy nahliada do úverového registra. Na základe osobnej histórie sa tak rozhodne, či úver poskytne alebo nie. Pri pôžičke bez dokladovania úverového registra vám na posúdenie schopnosti splácať stačí oveľa menej informácií. Vďaka tomu môžete získať pôžičku aj v prípade, že ste už čerpali viacero úverov. 

Výhodou online pôžičky je, že peniaze môžete mať na účte už o niekoľko dní. Dobrá správa je aj to, že nemusíte behať po bankových pobočkách alebo sa stretávať s poradcami. Všetko vybavíte rýchlo a z pohodlia domova. 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt