Vďaka rýchlej pôžičke 500 eur ihneď bez registra kúpil Lukáš vírivku

Mladomanželom Janke a Lukášovi sa blížilo ich prvé výročie svadby. Premýšľali, ako ho oslávia a ako sa obdaria. Janka veľmi túžila po nafukovacej vírivke. Vďaka rýchlej pôžičke bez registra Lukáš kúpil svojej manželke vírivku a tým ju veľmi potešil.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Janka a Lukáš sú mladý manželský pár. Bývajú v krásnom domčeku spolu s ich psíkom. Obidvaja pracujú - Janka ako čašníčka v reštaurácii, Lukáš ako šofér autobusu hromadnej dopravy v ich meste. S kamarátmi zvyknú cestovať po Slovensku. Užívajú si život a radi spoznávajú nové miesta. Po náročných dňoch v práci si vždy doprajú pohodu a oddych. Rodičov už bohužiaľ nemajú, tak sa musia starať o všetko sami a navzájom si pomáhať. Pomaličky a postupne si skrášľujú aj okolie ich domčeka - sadia stromčeky, kvety, spravili si krásny chodník a malé jazierko pre rybičky.
Blížilo sa ich prvé výročie svadby. Rozmýšľali, ako ho oslávia a tiež, ako sa potešia či obdaria. Lukáš vedel, že Janka už dlho túži po malej vírivke, ktorú by rada dala na ich záhradu. Všimla si ju v jednom obchode v nákupnom centre. Janke okamžite padla do oka. Keďže Lukáš svoju manželku miloval a tak jej chcel vírivku kúpiť. Z našetrených peňazí ale brať nechcel, tak sa rozhodol pre rýchlu pôžičku bez registra, ktorú vybavil online a veľmi jednoducho. Janka sa vírivke veľmi potešila. Dokonca až tak, že sa v nej kúpali každý večer.

Pôžička online bez registra

Pán Lukáš vybavil úver jednoduchou a rýchlou online cestou. Tento spôsob pôžičky mu vyhovoval, pretože ju vedel získať aj napriek záznamu v úverovom registri. Už za pár dní mal peniaze na účte. Vďaka tomu mohol manželke kúpiť vysnívanú vírivku a tak spríjemniť ich prvé výročie manželstva.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt