Vďaka pôžičke pre dôchodcov 1000 € Radoslav kúpil novú posteľ

Dôchodca Radoslav sa staral o svoju ženu. Zdravotný stav sa jej bohužiaľ zhoršil. Situáciu im skomplikovala ich stará, vŕzgajúca posteľ. Ako dôchodca peniaze nazvyš nemal. Pomohla mu pôžička pre dôchodcov a tak mohol kúpiť kvalitnú posteľ jeho manželke.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Pán Radoslav je v dôchodkovom veku a spolu s jeho manželkou žijú v malom byte. Radoslav sa staral o manželku Alenu, ktorá mala zdravotné problémy. Cez víkend sa pri nich zvykli zastaviť ich deti a vnúčatá. Deti im pomáhali s domácimi prácami, chodili im nakupovať do neďalekých potravín a v neposlednom rade im robili veľkú radosť.
Alena potrebovala veľa oddychovať, vďaka čomu by sa jej stav mal zlepšil. V ich spálni sa bohužiaľ nachádzala stará, vŕzgajúca a nepohodlná posteľ. Alena sa kvôli starému matracu budila v noci niekoľkokrát a potom už nevedela zaspať. Cez deň bola veľmi slabá a unavená. Radoslav jej chcel pomôcť, ale nevedel ako. Peniaze nazvyš bohužiaľ nemali. Hľadal rôzne riešenia ich problému. Pýtal sa susedov a známych, ako by mu poradili danú situáciu vyriešiť. Nakoniec mu jeho kamarát poradil využiť pôžičku pre dôchodcov a tak si mohol dovoliť kúpiť novú posteľ ale aj kvalitný matrac, aby mala jeho manželka pohodlie.

Pôžičky pre dôchodcov online

Nášmu klientovi Radoslavovi pôžička veľmi pomohla. Jednoducho a rýchlo všetko spolu s deťmi vybavil online z pohodlia jeho bytu a nemusel chodiť po žiadnych pobočkách bánk. Svojej manželke si tak mohol dovoliť kúpiť krásnu drevenú posteľ a kvalitný vysoký matrac. Alena bola šťastná a vďaka kúpe posteli mala konečne plnohodnotný spánok po celú noc.

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt