Vďaka nebankovej pôžičke 1000 eur online zaplatila Monika opravu strechy

Naša klientka Monika pracuje ako masérka. Pomáha ľuďom s ťažkosťami a bolesťami tela. Na dome mala poškodenú strechu a začalo jej zatekať do obývačky. Využila nebankovú pôžičku online, pomocou ktorej si mohla dovoliť zaplatiť opravu strechy.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

Pani Monika žije sama v malom dome. Manžel ju opustil keď ich deti boli malé. Pracuje ako profesionálna masérka v relaxačnom centre. Vyštudovala zdravotnú školu a rozhodla sa uberať touto cestou. Špecializuje sa na reflexné, klasické a športové masáže, pri ktorých používa rôzne bylinné masti. Pomáha ľuďom s bolesťami chrbta, krčnej chrbtice ale aj celého tela. Uvoľňuje im bolestivé a stuhnuté svalstvo špeciálnymi metódami.
Pracuje každý deň od rána do večera. Keďže býva sama, nemá to ľahké. Musí platiť účty, starať sa o domácnosť ale aj o dvor. V jeden daždivý deň zistila, že jej zateká do domu. Mala vlhký strop v obývačke. Vyšla na povalu odkiaľ videla, kde je strecha poškodená. Túto nepríjemnú situáciu musela ihneď vyriešiť, pretože dážď by jej úplne zničil strechu. Na druhý deň na internete našla nebankovú pôžičku online, vďaka ktorej by si mohla dovoliť zaplatiť opravu diery na streche jej domu.

Nebanková pôžička pre každého

Monike sa veľmi páčilo rýchle a jednoduché vybavenie pôžičky. Všetko potrebné vyriešila cez internet z pohodlia domova. Už pár dní od podania žiadosti mala peniaze na účte. Z úveru si zaplatila opravu strechy, dokonca sa jej zvýšilo aj na opravu stropu v obývačke.

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt