Rýchlu pôžičku 1000 € pre dôchodcov získal náš klient Lukáš online

Pán Lukáš vychováva svoje vnúčatá. Vo všetkom ich podporuje a oni mu prinášajú radosť. Vnučke Katke sa blížili narodeniny. Lukáš jej chcel kúpiť darček, tak požiadal online o rýchlu pôžičku pre dôchodcov 1000 eur, vďaka ktorej sa mu to podarilo.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Dôchodca Lukáš žije so svojou ženou Annou a vnúčatami Katkou a Danielou. Ich mama sa detí zriekla ešte keď boli malé, tak sa ich ujali starí rodičia. Vychovávali ich od útleho veku. Bývali v malom byte a šťastne si tam nažívali. Pán Lukáš už bol v dôchodku, ale pani Anna chodila do práce a snažila sa živiť rodinu. Ich vnúčatá pomaly, ale isto rástli a stali sa z nich slečny, ktoré nastúpili na strednú školu. Dievčatá boli slušne vychované a radi sa učili nové veci. Popri škole sa venovali rôznym aktivitám, v ktorých ich starí rodičia veľmi podporovali. Chodili tancovať, hrať so spolužiakmi futbal a staršia Katka sa venovala hre na husle. Na hodiny hudobnej výchovy chodila trikrát do týždňa. Učiteľka hudobnej výchovy bola z Katky nadšená, pretože hra na husle ju veľmi bavila. Rozhodla sa ju prihlásiť na hudobnú súťaž. Katka poctivo trénovala a pripravovala sa.
Pár dní pred súťažou mala Katka narodeniny. Starí rodičia ju chceli prekvapiť a spraviť jej narodeninovú oslavu. Pán Lukáš chcel kúpiť vnučke darček - nové husle. Keďže rodina žila len z platu Anny a dôchodku pána Lukáša, rozmýšľali, ako to finančne zvládnuť, ale tiež ako potešiť vnučku. Podarilo sa im vybaviť pôžičku pre dôchodcov online a kúpiť vnučke darček k narodeninám.

Rýchla pôžička online

Úver pre dôchodcov umožnil pánovi Lukášovi kúpiť darček pre jeho vnučku. Všetko vybavil ľahko a jednoducho online bez zbytočného chodenia po bankách. Výhodou online úveru je rýchlosť a vybavenie pôžičky bez zbytočného papierovania. Vnučke Katke sa nové husle veľmi páčili. Na husliach hrala na hudobnej súťaži, kde sa jej podarilo získať prvé miesto, z ktorého sa tešila. Podporiť ju prišli starí rodičia a jej sestra Daniela, ktorá ju obdivovala a bola na Katku veľmi hrdá.

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt