Rýchlou pôžičkou 5000 eur ihneď na účet zaplatil pán Marek dovolenku

Náš klient pán Marek túžil zobrať svoju ženu a deti na dovolenku k moru. Situáciu mu skomplikovalo jeho pokazené auto. Nakoniec sa pánovi Marekovi podarilo problém vyriešiť rýchlou pôžičkou 5000 € ihneď na účet.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Manželia Júlia a Marek bývajú v malej dedinke neďaleko Košíc. Majú dve deti, dievčatá Janku a Katku. Obidvaja pracujú a mimo práce všetok svoj voľný čas venujú svojim deťom. Marek pracuje ako nočný strážnik vo firme a Júlia ako predavačka v hypermarkete. Trávia spolu málo času, pretože Marek si po nočnej vždy chce oddýchnuť a Júlia je celé dni v práci. Cez víkend upratujú, varia alebo sú na návšteve u známych. Keďže bolo leto, plánovali ísť na výlet k moru. Bola by to ich prvá dovolenka v zahraničí. Bohužiaľ sa im pokazilo auto, čiže našetrené peniaze na dovolenku museli dať na opravu auta. Deti boli z toho veľmi smutné, pretože ešte nikdy neboli na dovolenke v zahraničí a ani pri mori.
Pán Marek chcel potešiť svoju ženu, ale aj deti. Rozmýšľal, ako situáciu vyrieši tak, aby sa im na dovolenku v lete podarilo ísť. Na zakúpenie letnej dovolenky využil rýchlu pôžičku ihneď na účet, ktorá mu pokryla všetky výdavky spojené s dovolenkou.

Pôžička online ihneď

S jednoduchým online úverom sa rodine pána Mareka podarilo ísť na dovolenku do zahraničia. Z požičaných peňazí zaplatili letenky, ubytovanie v krásnom hoteli hneď na pláži, jedlo, ale aj rôzne atrakcie, na ktoré chceli ísť ich deti. Dovolenku pri mori si veľmi užila najmä Marekova žena, ktorá si tam oddýchla od práce. Deti sa celý deň hrali na pláži v piesku. Skoro ráno sa chodili prechádzať po pláži a hľadali tam mušle.
Pôžička online má veľa výhod, ako napríklad rýchle vybavenie nenáročnou cestou, ktoré využil aj náš klient pán Marek s rodinou.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt