Rýchla pôžička

O rýchlu pôžičku vo výške 2.000 € na 4 roky požiadal pán Dionýz z Latomíra, ktorý je starobný dôchodca a mal ju schválenú do 24 hodín od podania žiadosti.

Rýchla pôžička

O rýchlu pôžičku vo výške 2.000 € na 4 roky požiadal pán Dionýz z Latomíra, ktorý je starobný dôchodca a mal ju schválenú do 24 hodín od podania žiadosti.

Rýchlu pôžičku máte možnosť získať rovnako ako pán Dionýz aj Vy.

 

Dôchodca pán Dionýz si k svojmu dôchodku privyrába tým, že chodí so svojím traktorom po okolitých dedinách orať susedom záhrady a polia. Vzhľadom na to, že traktor má už niekoľko rokov a zanedbal jeho údržbu, ten sa mu pokazil a súrne potreboval peniaze na jeho opravu. Keď traktor neopraví, príde o časť svojich príjmov, ktoré mu pomáhajú aj v starostlivosti o svoju ťažko chorú manželku. Ak by traktor čím skôr neopravil, tak oslovia jeho susedia konkurenciu a on by tak prišiel o časť svojho príjmu. Teda jedinou jeho možnosťou, ako traktor opraviť, je požičať si peniaze. Keďže býva na dedine v Lastomír na východnom Slovensku a nerád necháva svoju chorú manželku dlhšie doma samú, nemal možnosť zájsť do mesta do banky, aby si vybavil pôžičku pre dôchodcov. Peniaze však potreboval rýchlo, bez dlhého čakania. Preto požiadal svoju dcéru, ktorá bývala na druhom konci dediny, aby mu pomohla situáciu vyriešiť. Tá mu pomohla vyplniť na internete našu rýchlu pôžičku. Podal online žiadosť a večer mal úver schválený. Pán Dionýz bol nadšený, pretože mal peniaze na opravu traktora a ešte mu aj zvýšilo na výživové doplnky pre jeho chorú manželku.

 


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt