Rýchla pôžička pre zamestnaných na Slovensku

Pôžička vo výške 2.000 € na 5 rokov bola schválená pani Beáte, 50 ročnej chyžnej zo Zvolena, ktorá potrebovala súrne peniaze na opravu auta.

Rýchla pôžička vo výške 2.000 € pre zamestnaných na Slovensku

Pôžička vo výške 2.000 € na 5 rokov bola schválená pani Beáte, 50 ročnej chyžnej zo Zvolena ktorá potrebovala súrne peniaze na opravu auta.

Rovnako rýchlo ako pani Beáta môžete peniaze získať aj vy!

Pani Beáte sa po ceste do práce pokazilo auto. Po obhliadke vozidla v servise sa dozvedela, že oprava bude stáť skoro 1500 eur. Pre pani Beátu bolo auto nevyhnutnosťou pri preprave jej invalidného manžela k lekárom a tiež do práce. Na opravu auta nemala, pretože všetky našetrené peniaze investovala do liečebných pobytov pre svojho manžela. V práci sa posťažovala kolegyni a tá jej dala odporúčanie na online rýchlu pôžičku, s ktorou mala skúsenosť pri podobne zložitej situácii. Pani Beáta teda v práci vyplnila online žiadosť a do nasledujúceho dňa mala peniaze na svojom účte a ešte jej ostala rezerva v prípade ďalšej poruchy auta.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

b


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt