Rýchla pôžička 5000 € online na účet pomohla Dušanovej rodine

Dušanova rodina má problém s vodou, ktorá sa im po búrkach zadržiava na pozemku. Dušan ich problém vyriešil rýchlou pôžičkou online na účet. Vďaka úveru si mohol dovoliť postaviť na dvore veľký chodník a tým situáciu so stojacou vodou vyriešil.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Dušan je vyučený murár a pracuje v malej firme, ktorú vlastní jeho kamarát. Venujú sa rekonštrukciám bytov, vodoinštalácii, elektrickým prácam. Vo svojej ponuke majú aj murárske a maliarske remeslo. Dušan stále býva s rodičmi, stará sa o nich a pomáha im so všetkými domácimi prácami, či prácami okolo domu.
Po daždivých dňoch sa na ich pozemku vždy tvorilo množstvo mlák a mali tam blato. Dušanovi rodičia boli zúfalí, pretože na dvore a pred dverami mali zlý terén a nepomáhal im už ani štrk, ktorý zvykli rozsypať po pozemku. Pán Dušan rozmýšľal, ako rodičom pomôcť. Napadlo mu postaviť chodník s kvalitných veľkých kociek a urobiť pozdĺž celého chodníka vyššie obrubníky. Tým, že sa staral o rodičov a splácal úver na auto, peniaze nazvyš nemal. Sused mu poradil využiť rýchlu pôžičku online na účet, s ktorou by dokázal vyrovnať terén, kúpiť materiál a postaviť chodník pre jeho rodičov. Vďaka tomu by vyriešil problém s mlákami, blatom a tiež zvýšil hodnotu rodičovkého domu.

Pôžička online ihneď

Nášmu klientovi Dušanovi sa podarilo vybaviť rýchlu a jednoduchú online pôžičku. Všetko potrebné vybavil cez internet. Na stavbu chodníka nakúpil cement, piesok, obrubníky, kocky a všetok iný potrebný materiál k práci. Jeho rodičia mu boli vďační a ich problém s blatom a nerovným terénom bol vyriešený.

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt