Pôžičky pre zamestnaných

Dostali ste sa do finančných problémov a hľadáte spôsob ako to vyriešiť? V banke Vám ako zamestnanému pôžičku zamietli a potrebujete pomôcť svojim deťom? Nastala situácia, z ktorej nevidíte východisko?

Tu nájdete spôsob ako nonstop vybaviť pôžičku pre zamestnaných.

Pôžička pre zamestnaných bez poplatkov a zasielania veľkého množstva dokladov. 

Jednoduché dokladovanie, vybavenie komfortne z domu za pár minút.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Ste zamestnaný na trvalý pracovný pomer a predsa Vám banka zamietla pôžičku? Splácate hypotéku a preto Vám bola Vaša žiadosť o pôžičku kvôli platobnej kapacite zamietnutá? My Vám dokáže vyriešiť tento problém priamo z pohodlia Vášho domu. 

Už nemusíte nikam chodiť, postačí, ak vyplníte žiadosť na našej stránke a pôžička je Vaša. Finančné prostriedky zašleme ešte v ten istý deň, ako bude Vaša pôžička schválená.

Čo v prípade, že ste zamestananý na dobu určitú?

A aj v tomto prípade banky takýchto žiadateľov o pôžičku zamietnu? My však vieme poskytnúť úver pre klientov, ktorí sú zamestnaní len na dobu určitú, s čím sa stretol asi každý zamestnaný. Je tu však podmienka, že žiadateľ nesmie byť v skúšobnej dobe a doba určitá nesmie končiť v mesiaci, kedy o pôžičku žiada. 

Online pôžičky sú formou získavania finančných prostriedkov z cudzích zdrojov. Odovzdaním konkrétnej sumy na určité obdobie vzniká vzťah medzi dlžníkom a veriteľom. Dlžník použije finančné prostriedky z úveru na svoje konkrétne potreby. Podmienkou je návratnosť plnej sumy za istých podmienok.

Doklady potrebné ku spracovaniu žiadosti:


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt