Pôžičku pre dôchodcov 2000€ získal Adam ihneď na účet

Pán Adam požiadal o online pôžičku pre dôchodcov vo výške 2000€ kvôli dokončeniu prerábky jeho bytu. Peniaze, ktoré mal našetrené mu nepokryli všetky výdavky, tak sa rozhodol požičať si jednoduchou cestou z pohodlia domova.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

Dôchodca Adam je pracovitý človek, ktorý sa rád stará o svojich blízkych a taktiež usilovane pracuje na zveľaďovaní prostredia v ktorom býva. So svojou manželkou je už 50 rokov a bývajú v staršom byte na okraji mesta. Cez víkend ich chodia navštevovať ich deti s vnúčatami. Pri návšteve vnúčat si Adam uvedomil, že byt potrebuje prerobiť a prispôsobiť na lepšie a ľahšie fungovanie. Chcel byt obohatiť o prvky, ktoré mu pomôžu s každodenným životom. Rozmýšľal, že do kúpelne a obývačky namontuje madlá, ale napadla mu aj výmena vane za sprchovací kút kvôli lepšiemu prístupu. Keďže so ženou nemali vysoké dôchodky a nemali si z čoho našetriť, rozmýšľali nad iným spôsobom, ako peniaze získať. Pri ďalšej návšteve vnúčat sa Adam zmienil o myšlienke prerábky bytu, nad ktorou uvažuje. Ich problém vyriešila pôžička pre dôchodcov vďaka ktorej si na úpravu bytu mohol zaplatiť firmu, ktorá mu všetko spravila kvalitne a precízne.

Jednoduchá pôžička online

Online úver pomohol Adamovi upraviť si byt podľa jeho predstáv za pomoci firmy, ktorú si vďaka pôžičke mohol dovoliť zaplatiť. Na byte sa montovali madlá do kúpelne, obývačky a kuchyne. Nakoniec sa peniaze zvýšili aj na odstránenie vane a vybudovanie nového veľkého sprchovacieho kúta s bezbariérovým prístupom, ktorému sa najviac tešila Adamova žena.
Prednosťou jednoduchého úveru ihneď na účet je rýchle vybavenie, ktoré nie je potrebné riešiť na pobočkách. Pôžička online pomáha dôchodcom vybaviť si všetko z pohodlia domova. Peniaze sa dajú využiť na čokoľvek, či už sa jedná o spomínanú prerábku bytu, alebo na zveľadenie si príbytku pre spokojnejšie bývanie.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt