Pôžičku 3000 € ihneď na účet využila Lenka a stala sa cukrárkou

Slečna Lenka je začínajúca cukrárka. Chcela si splniť svoj detský sen, a tak sa rozhodla požiadať o jednoduchú pôžičku ihneď na účet.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Typy a postupy pečenia koláčov ukázala Lenke jej mama. Učila ju, ako sa správne robí medové cesto a ako ho musí piecť v rúre. Naučila ju mnoho receptov a spôsobov, ako sa robí dobrý a chutný dezert. Lenka skúšala aj nepečené koláčiky, ktoré zvykla robiť kamarátom na rôzne oslavy. Skúšala všelijaké recepty, ale rada si ich aj vymýšľala. Mama jej kúpila knihu pečenia a Lenka sa tam veľa priučila. Taktiež vyskúšala hromadu nových surovín, s ktorými sa predtým nestretla. Bavilo ju piecť hlavne ovocné koláče ako jablkový koláč, hruškový, ale aj malinový, do ktorého zvykla pridávať mak.
Experimentovala aj so zdravými surovinami - chia semienka, špaldová múka, mandľová múka a klasický biely cukor nahrádzala trstinovým cukrom. Keď bola väčšia, rozhodla sa, že sa pečením chce živiť. Jej snom bolo otvoriť si malú cukráreň. Chcela si spraviť kurz pečenia, bohužiaľ na to nemala dostatok financií. K splneniu sna jej pomohla pôžička ihneď na účet
, ktorá jej umožnila zaplatiť si kurz a kúpiť vybavenie potrebné k pečeniu.

Jednoduchá pôžička ihneď

Lenke sa podarilo získať rýchly úver ihneď na účet, a tak si mohla spraviť kurz pečenia koláčov. Po absolvovaní kurzu sa jej podarilo otvoriť si vlastnú cukráreň, kde jej s pečením pomáhala mama. Najskôr piekla len na objednávku. Na predaj ponúkala klasické koláčiky, ale aj torty. V podnikaní sa jej darilo a začala prijímať viac objednávok, či už na svadobné alebo narodeninové torty. Zo zvyšných peňazí si kúpila väčší mixér, formy na pečenie a nový chladiarenský box, kde mohla skladovať torty. Po čase si otvorila novú prevádzku a podnikanie sa jej začalo rozrastať.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt