Pôžičku 1000 eur ihneď na účet využila Lucia a splnila si sen

Lucia celý život snívala o tom, že sa stane dobrou fotografkou. Skúšala to už od malič-ka, študovala to dokonca na strednej škole. Vďaka pôžičke ihneď na účet si mohla dovoliť kúpiť kvalitný fotoaparát a tak si splniť sen stať sa fotografkou.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Už od malička sa pani Lucia túžila stať profesionálnou fotografkou. Keď bola menšia všetko fotila na jej mobilný telefón. Rada robila zábery prírody, kvetov, ale aj architektúry a ľudí. Z každej prechádzky, dovolenky či výletu sa vracala s množstvom nových fotografii. Bavilo ju fotky upravovať a robiť z nich rôzne koláže. Keď bola staršia, rodičia jej kúpili prvý fotoaparát. Bol to malý foťák s trošku kvalitnejším objektívom. Veľmi sa mu potešila. Študovala strednú umeleckú školu, kde sa venovala fotografickému dizajnu. Po škole sa zamestnala ako dizajnérka v malej firme. Fotenie ju stále bavilo a chcela sa tým živiť.
Bohužiaľ nebola vo veľmi dobrej životnej a ani finančnej situácii. Bývala sama v byte a potrebovala platiť účty. Napriek tomu sa nechcela vzdať svojho životného sna. Kolegyňa z práce jej poradila využiť pôžičku ihneď na účet, vďaka ktorej by si mohla kúpiť kvalitný fotoaparát a začať sa profesionálne venovať foteniu.

Online pôžička ihneď

Našej klientke Lucii online pôžička veľmi pomohla. Konečne sa jej splnil sen. Peniaze mala na účte pár dní po podaní žiadosti. Mohla si dovoliť kúpiť kvalitný profesionálny fotoaparát s viacerými objektívmi. Začala sa venovať foteniu portrétov. Stala sa z nej fotografka, ktorá dokonca príležitostne fotila aj rôzne oslavy, svadby či stužkové.

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt