Pôžička 2000 eur online ihneď pomohla Mirovi a Slávke

Slávka a Miro sú manželia. Rozmýšľali, že na záhrade svojim deťom postavia detské ihrisko so šmýkačkou, preliezkou a hojdačkami. Peniaze z úspor nechceli brať, a tak sa rozhodli pre pôžičku online ihneď, vďaka ktorej deťom spravili detské ihrisko.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Manželia Miro a Slávka majú 3 krásne deti. Bývajú v dome na dedine. Miro pracuje ako šofér kamiónu a jeho manželka Slávka je administratívna pracovníčka na úrade v ich obci. S výchovou a strážením detí im občas pomáhajú Mirovi rodičia. Na víkendy deti chodia k starým rodičom a dovtedy manželia dokončujú rozrobené práce na ich dome. Všetko sa snažia urobiť svojpomocne, či už je to skladanie nábytku alebo maľovanie stien. Miro je veľmi šikovný, takže oprava elektriny či vody mu nerobí problém. 

Spolu s manželkou rozmýšľali, že vedľa altánku na záhrade postavia deťom menšie detské ihrisko. Mohli by sa tak hrať v pieskovisku nielen v škôlke, ale aj doma. Tento plán si museli premyslieť, keďže financie naviac nemali a z ich odloženej rezervy brať nechceli. Rozprávali a radili sa o tom so susedmi, ktorí podobné ihrisko pre deti postavili. Mali tam šmýkačku, väčšie pieskovisko, jednu preliezku a hojdačky. Manželia sa nakoniec rozhodli detské ihrisko postaviť. Susedia im z vlastnej skúsenosti poradili využiť pôžičku online ihneď. Vďaka rýchlemu úveru kúpili svojim deťom hojdačky, preliezku a pieskovisko.

 

Pôžička ihneď

Miro s manželkou Slávkou využili rýchlu a jednoduchú pôžičku, ktorú vybavili z pohodlia domova. Všetky potrebné veci vyriešili online cestou. Z požičaných peňazí si mohli dovoliť kúpiť jednu veľkú preliezku, 2 hojdačky a pieskovisko. Dokonca sa im zvýšilo aj na krásnu šmýkačku. Deti sa na ihrisku hrali každý deň a rodičia boli spokojní.

 

 

 

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt