Pôžička 2000 eur ihneď na účet pomohla nášmu klientovi Marekovi

Marek sa profesionálne venuje lyžovaniu. Pri tréningu nešťastne spadol a zlomil si ruku. Po liečení sa opäť vrátil na lyže a chcel sa zúčastniť jednej súťaže. Využil pôžičku ihneď na účet, vďaka ktorej si mohol kúpil novú lyžiarsku výstroj.

 

Pán Marek je vášnivý lyžiar. Už od malička miloval všetky druhy športov, či už zimné, alebo tie letné. Chodil po mnohých súťažiach a medzi rovesníkmi vždy vynikal. Na základnej škole dokonca získal prvé miesto vo svojej kategórii. Rodičia a kamaráti boli na neho veľmi pyšní. Zúčastňoval sa aj zahraničných súťaži a rôznych sústredení so svojím trénerom. Na jednom tréningu spadol tak nešťastne, že si zlomil ruku. Bol veľmi smutný, pretože nemohol robiť to, čo ho naozaj bavilo.
Po dlhšom čase a niekoľkomesačnom liečení sa opäť chcel naplno venovať svojej záľube. Skúšal to veľmi pomaly, pretože jeho ruka ešte nebola úplne zahojená. Nakoniec sa znova postavil na lyže a začal trénovať. Pripravoval sa na zahraničnú súťaž. Jeho tréner bol na neho veľmi prísny a Marek ho nechcel sklamať. Zdokonaľoval sa v nových technikách a veľa cvičil. Tréner mu oznámil, že na lyžiarsky závod bude potrebovať novú výstroj, pretože tá jeho už nebola v dobrom stave. Keďže bol dlho zranený a pracoval len z domu, nebol vo veľmi dobrej finančnej situácii. Na internete našiel pôžičku ihneď na účet a rozhodol sa o ňu požiadať. Financie chcel využiť na zakúpenie novej lyžiarskej výstroje.

Online pôžička ihneď na účet

Náš klient Marek využil jednoduchú online pôžičku. Úver vybavil veľmi rýchlo a pohodlne z jeho domova. Na zahraničnú súťaž si tak zaobstaral novú lyžiarsku výstroj. Kúpil si kvalitné lyže, nové lyžiarky a palice. Na pretekoch sa zaradil medzi troch najlepších súťažiacich a jeho rodina na neho bola veľmi hrdá.

 

 


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt