Pôžička 1000€ ihneď bez čakania vyriešila Janin problém

Pani Jana sa presťahovala do nového bytu, ktorý ešte nebol kompletne zariadený. Po-trebovala kúpiť vybavenie do obývačky a detskej izby. Rozhodla sa pre pôžičku ihneď bez čakania, ktorá jej pomohla s kúpou doplnkov a zariadenia do bytu.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Jana je predavačka v obchode s oblečením a býva v byte na sídlisku so svojou dcérou a psíkom. Mala nový veľký trojizbový byt v ktorom bolo dostatok miesta pre všetkých. Keďže byt zdedila po rodičoch a presťahovali sa len nedávno, nebol úplne zariadený. Potrebovala kúpiť konferenčný stolík, kreslo do obývačky a posteľ do detskej izby. Jana pracovala v obchode každý deň od rána do večera. Jej dcéra chodila na základnú školu a snažila sa starať aj o domácnosť čím Jane veľmi pomáhala. Každý víkend spolu upratovali celý byt, vysávali, varili a potom chodili na prechádzku do parku so psíkom. Jej dcéra už dlho túžila po novej veľkej posteli, keďže tá stará už bola v zlom stave. Blížili sa jej narodeniny a tak si od Jany ako darček vypýtala novú posteľ.
Veľkú finančnú rezervu nemala, pretože Jana dcéru vychováva sama a taktiež platila účty za energie. Snažila sa situáciu vyriešiť. Pomohla jej v tom pôžička ihneď bez čakania,
 s ktorou mohla splniť prianie svojej dcéry.

Online pôžička ihneď

Rýchla a jednoduchá pôžička pomohla Jane vyriešiť jej problém. Peniaze si požičala nenáročnou cestou. Online úver disponuje veľkým rozsahom výhod, ako napríklad vybavenie problematiky z komfortu domova, úsporu času, či riešenie problémov ihneď. Získané peniaze sa dajú využiť aj bez dokladovania účelu využitia. Pôžička online bez zbytočného čakania je výhodou pre pracovne vyťažených klientov, ktorí nemajú čas riešiť problémy osobne na pobočkách. Veľkým plusom úveru online je nenáročné vybavenie. Z požičaných peňazí si Jana uhradila posteľ pre dcéru, stolík do obývačky a rôzne doplnky na spríjemnenie atmosféry v byte.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt