Pôžička 1000 eur pre dôchodcov pomohla Jurajovi a Márii

Manželský pár Mária a Juraj sú dôchodcovia. Majú krásne deti a vnúčatá, ktorým sa veľmi tešia. Ich veľkou záľubou je pestovanie zeleniny a ovocia. S pôžičkou pre dôchodcov si mohli dovoliť do záhrady kúpiť skleník a tak vypestovanú zeleninu.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Pani Mária žije so svojim manželom Jurajom na dedine. Majú šťastné a dlhé manželstvo plné lásky. Vychovali spolu tri deti, ktoré už majú vlastné rodiny. Cez víkendy sa zvyknú navštevovať. Mária a Juraj sa vnúčatám veľmi tešia. Učia ich nové veci, hrajú sa s nimi a berú ich na prechádzky do prírody.
Manželia pestujú veľa druhov ovocia a zeleniny. Každý rok s vnúčatami zbierajú množstvo úrody ako maliny, jahody, čučoriedky či ríbezle. Nechýba ani mrkva, petržlen, paradajky a tekvice. Každý rok sadia do záhrady niečo iné. Deti majú radi ich doma vypestované produkty, pretože sú oveľa zdravšie. Minulý rok im dážď a zlé počasie bohužiaľ zničili úrodu. Juraj začal rozmýšľať o kúpe skleníka pre pestovanie zeleniny. Keďže s manželkou boli dôchodcovia, veľa peňazí nazvyš nemali. Juraj sa rozhodol si vziať pôžičku pre dôchodcov, vďaka ktorej by si mohli skleník kúpiť a pestovať v ňom ich obľúbenú zeleninu.

Dostupná pôžička pre dôchodcov

Náš klient Juraj využil jednoduchý online úver, vďaka čomu si mohol zaobstarať skleník na pestovanie zeleniny v jeho záhrade. Všetko podstatné vybavil z pohodlia domova. Manželia si kúpili veľký skleník, ktorý ochránil ich úrodu počas celého roka. Cez leto vypestovali mnoho zeleniny a s obrovskou radosťou ju zbierali spolu s ich vnúčatami.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt