Pomocou online nebankovej pôžičky 500 € si Daniela kúpila novú televíziu

Daniela každý večer sledovala svoj obľúbený televízny program. Jeden deň sa jej televízia pokazila. Problém jej pomohla vyriešiť online nebanková pôžička, s ktorou si mohla dovoliť kúpiť novú LCD televíziu a spokojne sledovať obľúbený seriál.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Slečna Daniela pracuje v miestnych potravinách ako vedúca prevádzky. Začínala na nižšom poste, ale vďaka tomu, že je veľmi šikovná sa jej podarilo vypracovať vyššie. Jej práca ju baví. Od klasickej pokladníčky sa presunula na pozíciu, kde môže objednávať tovar, vybavovať objednávky, starať sa o rozloženie produktov a podobne. Bývala neďaleko v malom byte na konci ulice. Každý večer po práci si spokojne vyložila nohy v obývačke a pozerala svoj obľúbený seriál. Bol to jej každodenný oddych a relax po dni plnom povinností.
Jeden večer ako si sadala na sedačku a chystala sa sledovať televíziu zistila, že nejde zapnúť. Skúšala ju vytiahnuť z elektriny, stláčala rôzne gombíky na ovládači ale nepomohlo to, pokazila sa jej. Televíziu dostala od rodičov pred pár rokmi. Bola síce staršia, ale stále slúžila. V práci o nepríjemnosti povedala kolegyni. Večer, ako sa vrátila domov bola nešťastná, pretože si nemohla užiť obľúbený program. Rozmýšľala, ako problém s televíziou vyrieši, pretože oprava by sa jej neoplatila. Snažila sa hľadať pomoc na internete, a natrafila na
online nebankovú pôžičku. Vďaka úveru si mohla dovoliť kúpiť novú LCD televíziu, na ktorej sledovala svoj obľúbený seriál.

Nebanková pôžička

Naša klientka Daniela bola veľmi spokojná s rýchlosťou vybavenia úveru. V banke jej bohužiaľ pôžičku neposkytli kvôli nízkym príjmom. U nás úver vybavila jednoducho a peniaze na účte mala za pár dní od podania žiadosti. Nebanková pôžička má výhodu v tom, že má voľnejší prístup k dokladovaniu príjmu. Daniela si kúpila novú televíziu a mohla naďalej sledovať svoj obľúbený seriál.

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt