Online pôžičku 5000 € bez registra sa podarilo získať Martinovi

Martin požiadal o online pôžičku bez registra kvôli kúpe nového auta. Jeho staré auto mu už neslúži, tak sa rozhodol ho vymeniť za nové. Pôžičku vybavil online rýchlo a pohodlne z domova bez nutnosti návštevy pobočky banky.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Pán Martin pracuje ako učiteľ na základnej škole na prvom stupni. S manželkou a deťmi bývajú v malej dedinke neďaleko hlavného mesta. Svoje deti každé ráno vozí do školy a manželku do práce. Poobede vyzdvihne deti zo školy a idú spolu domov. Denne najazdí veľa kilometrov, pretože do práce musí dochádzať vlastným autom. Keďže sa mu často kazilo, lebo malo chybný motor, tak si občas musel požičať susedovo auto, aby mal ako dopraviť svoje deti do školy. Bohužiaľ v rodine mali len jedno auto na ktoré boli odkázaní všetci. Mnohokrát riešil servis i odťahovú službu a nakoniec sa rozhodol zaobstarať si novšie vozidlo.
Nemal veľkú finančnú rezervu, pretože zo zarobených peňazí platí domácnosť a taktiež aj nemalú hypotéku za dom v ktorom býva s rodinou. Problém jeho finančnej tiesni vyriešila online pôžička bez registra
ktorú získal aj napriek tomu, že už jednu hypotéku spláca.

Rýchla pôžička online

Jednoduchosť úveru bez registra spočíva v rýchlom a pohodlnom vybavení online. Peniaze si môže požičať ktokoľvek, kto je schopný pôžičku splácať aj za predpokladu splácania inej pôžičky. Online úver zahŕňa množstvo výhod ako napríklad úsporu času klienta alebo získanie peňazí na účet okamžite bez zbytočných papierovačiek. Získané financie sa dajú využiť ľubovoľne, či už na dovolenku, opravu domu alebo kúpu auta. Martin svoj problém vyriešil ihneď a uskutočnil si tak svoje plány z komfortu domova. Susedovo auto si tak už nemusel požičiavať a prepravovať sa ním do práce. V predajni si kúpil nové a tak predišiel riziku častejšej poruchy motora.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt