Online pôžičku 1000 eur ihneď vybavil Emil z pohodlia domova

Emil žije so svojou partnerkou v ich novom dome. Skomplikovala sa im finančná situá-cia, keďže jeho priateľka bola tehotná a nemohla pracovať. Emil sa rozhodol požiadať o online pôžičku ihneď a vďaka nej dokúpil vybavenie do detskej izby.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Pán Emil býva s priateľkou v dome na okraji mesta. Zdedil dom po rodičoch a pomaly si ho opravujú. Je zamestnaný ako predavač a jeho priateľka pracuje ako čašníčka v reštaurácii. Sú spolu už 7 rokov a budujú si spoločnú domácnosť. Boli veľmi šikovní a snažili sa všetky opravy robiť svojpomocne. Začali prerábať obývačku, dávali nové omietky, elektrické rozvody a podlahu. Potom pokračovali kúpeľnou. Osadili si do nej krásne sivé kachličky, umývadlo a veľké okrúhle zrkadlo. Takto si prerobili celý interiér.
Chystali sa skrášliť si aj pozemok okolo domu. Emilova priateľka vysadila kvety a stromčeky. Susedia im pomohli spraviť chodník. Po roku sa do domu spoločne nasťahovali. Čakali spolu bábätko a veľmi sa na neho tešili. Finančná situácia sa im však skomplikovala, keďže Emilova priateľa už nemohla pracovať kvôli vyššiemu štádiu tehotenstva. Súrne potrebovali dokúpiť pár vecí do detskej izby - postieľku, prebaľovací pult a perinku pre ich bábätko. Emil sa na internetovej stránke dočítal o online pôžičke ihneď, ktorá by vyriešila jeho aktuálny finančný problém.

Rýchla pôžička ihneď

Náš klient Emil si u nás požiadal o online úver. Peniaze mu na účet prišli o pár dní po podaní žiadosti. Bol spokojný s jednoduchým a nenáročným vybavením cez internet a taktiež nemusel chodiť po pobočkách rôznych bánk. Vďaka pôžičke si partneri mohli dovoliť kúpiť postieľku a ďalšie vybavenie pre ich bábätko.

 

 

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt