Okamžitú pôžičku 5000 eur bez registra získal klient Lukáš

Lukáš s priateľkou si budovali svoje vlastné bývanie. Postupne chceli dokončiť rekonštrukciu bytu. Odporučili mu využiť okamžitú pôžičku 5000 eur bez registra. Pomocou úveru Lukáš dokončil opravu kuchyne a taktiež kúpil aj nové spotrebiče.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Pán Lukáš býva s priateľkou v malom byte na okraji mesta. Pracuje ako šofér pre jednu kuriérsku spoločnosť. Každý deň pracuje od rána do večera. Doma ho večer čaká priateľka s chutnou večerou. Spoločne sa starajú o domácnosť a malého psíka menom Félix. Do tohto bytu sa presťahovali len nedávno. Stále nebol úplne dokončený, pretože Lukáš na to nemal čas a ani financie. Jeho priateľka tiež chodila do práce, a tak rekonštrukciu bytu podľa ich predstáv stále odkladali. V byte mali tiež starú chladničku, sporák a práčku. Dúfali, že im spotrebiče ešte nejakú tú chvíľu vydržia, ale opak bol pravdou. Onedlho sa začali kaziť, a tak museli zavolať údržbára. Povedal im, že sa spotrebiče neoplatí opravovať, pretože sú staré a už dlho nevydržia. Situácia bola náročná, pretože bez chladničky a práčky fungovať nevedeli. Peniaze nazvyš bohužiaľ nemali. Údržbár sa Lukášovi snažil pomôcť. Poradil mu využiť okamžitú pôžičku bez registra, ktorú mu odporučil za základe vlastnej skúsenosti.

Pôžička bez registra dlžníkov

Vybavenie úveru bez registra je veľmi pohodlné a jednoduché. Pôžičku využil aj náš klient Lukáš, ktorému sa podarilo kúpiť nové spotrebiče, ale aj čiastočne zrekonštruovať kuchyňu v jeho byte. Z požičaných peňazí si mohol dovoliť kúpiť novú chladničku, sporák, ale aj umývačku riadu, po ktorej túžila Lukášova priateľka. Tiež sa pustil do výmeny kuchynskej linky a kúpil aj nový jedálenský stôl. Nášmu klientovi sa páčilo rýchle vybavenie úveru, ktoré zabezpečil jednoducho z pohodlia jeho bytu. Peniaze mal na účte už za pár dní od podania žiadosti.

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt