Nebankovú rýchlu pôžičku 500 eur využil náš klient Pavol

Náš klient Pavol je zamestnaný vo firme ako murár. Býva s rodičmi, o ktorých sa stará. Pri dome im postavil im krásnu terasu. Na záhradný nábytok sa mu bohužiaľ peniaze nezvýšili. Vďaka nebankovej rýchlej pôžičke si mohol dovoliť zariadenia kúpiť.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Pán Pavol pracuje ako murár. Jeho práca ho veľmi baví. Robí pri malej firme v jeho rodnom meste. Cez víkendy si zvykne privyrobiť jednorazovými zákazkami. Venuje sa aj pokladaniu dlažieb do kúpeľní a kuchýň. Býva s rodičmi a stará sa o nich. Snaží sa im pomáhať so všetkým, pretože už sú na dôchodku. Chodí s nimi ku doktorom ale aj na nákupy.
Pavol nedávno pristavil malú terasu k zadnej časti ich staršieho domu. Jeho kamaráti mu so stavaním pomáhali - doniesli cement a krásnu bordovú dlažbu, ktorá sa jeho rodičom veľmi páčila. Pavol bol rád, keď videl ako sa terasa rodičom páči. Chcel ich prekvapiť a kúpiť vonkajší kvalitný ratanový nábytok. Bohužiaľ, na ten sa mu už peniaze nezvýšili. Nemal ani veľké úspory. V práci mu poradili využiť nebankovú rýchlu pôžičku, aby mohol kúpiť záhradný nábytok, a tak potešiť svojich rodičov. Odporučil mu ju kolega, ktorý mal s pôžičkou dobrú skúsenosť.

Online nebanková pôžička

Pavlovi úver v banke nechceli schváliť kvôli nízkym príjmom. U nás si peniaze požičal jednoducho a rýchlo. Všetko potrebné vybavil cez internet z pohodlia domova a nemusel chodiť po rôznych pobočkách bánk. Peniaze mu na účet dorazili za pár dní od podania žiadosti. Rodičom na terasu kúpil krásny záhradný nábytok, ktorému sa veľmi tešili.

 

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt