Nebankovú pôžičku 500 eur online dostala Romana ihneď na účet

Slečnu Romanu bavili cudzie jazyky. Naskytla sa jej zaujímavá ponuka, ktorú nechcela odmietnuť. Mohla absolvovať jazykový kurz, na ktorom by sa naučila nové veci. Preto požiadala o nebankovú pôžičku, s ktorou si mohla dovoliť kurz zaplatiť.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Slečna Romana pracovala ako prekladateľka pre malú firmu. Bola veľmi nadaná a prekladala rôzne texty pre časopisy do anglického alebo francúzskeho jazyka. Po práci sa doma učila nové slovíčka, cvičila si gramatiku a skloňovanie slov. Občas zvykla doučovať kamarátov alebo študentov pred písomkami.
Romana dostala zaujímavú ponuku. Mohla sa zúčastniť kurzu jazykov, ktorý mal prebiehať u nich v práci. Kurz bol zameraný na zdokonalenie sa v anglickom jazyku. Naučila by sa tam lepšiu výslovnosť, vyšší level angličtiny, čiže stupeň znalosti C2 a dokonca kurz prebiehal s rodeným Angličanom. Romana mala nejaké peniaze našetrené, ale nestačilo jej to, keďže musela platiť drahý nájom. Rozhodla sa využiť nebankovú pôžičku, aby mala na zaplatenie kurzu. Na jazykovom kurze sa naučila nové veci, ktoré jej pomohli ľahšie zvládať prácu a bola veľmi rada, že sa ho zúčastnila.

Najrýchlejšia nebanková pôžička

Pomocou jednoduchej nebankovej pôžičky si naša klientka Romana zaplatila kurz, ktorý potrebovala. V banke jej pôžičku neposkytli kvôli nízkym príjmom. U nás si úver vybavila ľahkou online cestou. Výhodou je aj voľnejší prístup k dokladovaniu príjmu. Kurz jej zabezpečil povýšenie v práci. Prekladala články pre mnoho časopisov aj pre rôzne internetové stránky.

 


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt