Nebankovú pôžičku 2000€ ihneď využili Mária a Juraj

Mária s Jurajom mali problém s parkovaním svojho auta, pretože bývajú hneď pri ceste. Problém s parkovaním vyriešila online nebanková pôžička ihneď na účet, s ktorou si postavili prístrešok pre ich auto.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Pani Mária pracuje ako vychovávateľka na základnej škole. Žije s manželom Jurajom a ich deťmi. Bývajú v staršom dome na konci dediny a majú menší statok, o ktorý sa starajú. Máriu práca veľmi baví, pretože má rada deti. Každý večer, keď sa vráti z práce domov, zvykne pomáhať manželovi postarať sa o ovce, kozy a prasatá. So statkom im pomáhajú aj deti, ktoré nosia zvieratám vodu a potravu. Juraj každé ráno nakŕmi zvieratá, a potom deti odvezie do školy. Márii sa snaží vypomáhať aj s domácimi prácami.
Rodina už dlhšie rieši problém s parkovaním. Majú malé auto a dom hneď pri príjazdovej ceste, kde sa parkovať nemôže. Rozmýšľali nad prenájmom garáže, ktorá bola na druhom konci dediny. V zime zvykli mať veľa snehu. Bol to pre nich obrovský problém, pretože auto trebalo každé ráno očistiť od snehu. Niekedy sa im stalo, že auto vôbec nenaštartovalo, a tak deti museli ísť do školy autobusom. Premýšľali nad riešením ich problému. Nakoniec jednoducho využili nebankovú pôžičku ihneď na účet, ktorá im pomohla postaviť prístrešok na auto. Nemuseli sa už trápiť tým, kde auto nechajú alebo či vonku sneží.

                                                             Online nebanková pôžička

Pomocou nebankového úveru online si manželia Mária a Juraj postavili na pozemku prístrešok pre ich auto. Všetko jednoducho a ľahko vybavili z pohodlia domova a nemuseli navštevovať banky. Márii bohužiaľ nebol schválený úver kvôli jej nižšiemu príjmu. Veľkou výhodou nebankovej pôžičky je možnosť požičať si peniaze na čokoľvek. Peniaze použili na kúpu stavebného materiálu a krytiny na strechu prístrešku. Auto tak mohli parkovať na ich pozemku a nemuseli riešiť prenájom garáže.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt