Najvýhodnejšia pôžička pre dôchodcov

Pôžička vo výške 3000 € na 5 rokov bola dnes schválená pánovi Milošovi, ktorý je invalidný dôchodca. Ten mal u nás schválený úver do 24 hodín od doloženia potrebných dokladov.

Najvýhodnejšia pôžička pre dôchodcov vo výške 3000 € na 5 rokov

Pôžička vo výške 3000 € na 5 rokov bola dnes schválená pánovi Milošovi, ktorý je invalidný dôchodca. Ten mal u nás schválený do 24 hodín od doloženia potrebných dokladov.

Najvýhodnejšiu pôžičku pre dôchodcov ako pán Miloš môžete vybaviť aj Vy.

Stačí podať žiadosť o pôžičku a vyplniť formulár.

 

Pán Miloš mal v práci ťažký úraz. Keď sa vrátil z nemocnice, bol nútený vybaviť si invalidný dôchodok, nakoľko mal zmenenú pracovnú schopnosť. Vo svojom byte potreboval prerobiť kúpelňu, keďže si to vyžadoval jeho zdravotný stav. Požiadal o úver v banke, tam mu ale žiadosť obratom zamietli. Vraj je pre nich rizikový klient. Už sa zdalo, že je pán Miloš v bezvýchodiskovej situácii. Tu však nastala zmena, keď na internete natrafil na našu stránku a možnosť vybaviť si pôžičku, aj keď je invalidný dôchodca. Zaregistroval sa, vyplnil formulár a peniaze ná kúpelňu dostal ihneď na účet.

 


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt