Malá pôžička do 500€ ihneď na účet pomohla Kláre

Cestou do práce sa Kláre pokazilo auto. Keďže nemala peniaze, požiadala o malú pôžičku ihneď na účet. Potrebovala zaplatiť servis okamžite, pretože auto denne využívala.


Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Klára je študentka a nedávno si kúpila svoje prvé auto. Chodí ním denne do školy a na brigádu. Po ceste do školy sa jej auto pokazilo. Musela vybaviť odťahovú službu, ktorá nebola lacná a dopraviť sa do školy mestskou hromadnou dopravou. Celý deň rozmýšľala, ako situáciu vyrieši, keďže auto potrebuje mať čím skôr opravené. V ten deň sa jej ozvali zo servisu. Povedali jej, že na aute našli chybu, ktorú našťastie vedia opraviť.
Klára mala síce rezervu peňazí na účte ale nevedela, či to bude stačiť na zaplatenie odťahovej služby a servisu. Nechcela problémom zaťažovať ani rodičov, aj keď na tom boli finančne dobre. Keďže presne nevedela, koľko bude oprava stáť tak si radšej peniaze požičala. Pomohla jej malá pôžička ihneď na účet, vďaka ktorej mala dosť peňazí na servis ale aj na ďalšie možné výdavky.

Rýchla pôžička na účet

Za pomoci rýchlej pôžičky na účet Klára vyriešila svoj problém za pár hodín. Výhodou nášho úveru je predovšetkým rýchlosť a pohodlné vybavenie aj z domova. Peniaze si môže požičať ktokoľvek, kto je schopný pôžičku reálne splácať. U nás môžete peniaze získať aj za predpokladu poberania úverov v minulosti.
Prednosťou online pôžičky je okamžité vybavenie. Nie je potrebné chodiť po pobočkách a strácať tým čas. Peniaze môžete využiť na čokoľvek, či už na domácnosť, auto alebo dovolenku pri mori. Vďaka pôžičke sa Kláre podarilo servis a odťahovú službu zaplatiť bez problémov a dokonca jej ostala menšia rezerva peňazí na ďalšie výdavky. Svoj problém vyriešila bez akejkoľvek pomoci rodičov či kamarátov. Zároveň je to výhodný spôsob ako si peniaze požičať na nečakané výdavky jednoducho a ihneď.


informácia o finančnom sprostredkovaní

kontakt